هایمر ون های کمپر را بر اساس شاسی فیات بازسازی می کند

ون هایمر کمپر جدید روی شاسی فیات

فروش در بهار 2023 در سراسر اروپا آغاز خواهد شد. هنوز مشخص نیست که Hymer USA چه زمانی فروش کمپر ون های بازسازی شده مبتنی بر فیات را در خاک آمریکا آغاز می کند.منبع

برای مدل سال 2023، هایمر در حال انجام تعمیرات اساسی در وانت فیات کمپر خود است. طراحی قبلی که شش سال از عمر آن می گذرد، با استایل و قابلیت های اصلاح شده جایگزین می شود که هدف آن هدف قرار دادن مجموعه جدیدی از خریداران است. به گفته این شرکت آلمانی، کمپینگ در سال‌های اخیر تغییری اساسی در تصویر داشته است و خریداران جوان‌تر و تازه‌کار موتورخانه علاقه بیشتری نشان داده‌اند.

با این حال، محدوده مدل هایمر کمپر ون در شاسی فیات با در نظر گرفتن طراحی، راحتی کاربر و اتصال به روز شده است. چهار مدل به نام های Ayers Rock، Yosemite، Grand Canyon و Yellowstone وجود خواهد داشت.

Hymer Fiat Camper Vans از 67900 یورو یا حدود 68000 دلار (با نرخ ارز فعلی) برای مدل Ayers Rock شروع می شود. سقف آن 71400 یورو (71570 دلار) برای مدل بزرگتر و کاربردی تر یلوستون است.

مجموعه به روز شده کمپر ون همچنین دارای پیشرفت های هوشمندی مانند برنامه Hymer Connect خواهد بود. این برنامه چندین مؤلفه خودرو، به علاوه نمایش اطلاعات مختلف خودرو (مانند پر کردن سطوح آب شیرین و مخازن آب خاکستری) را در یک پلت فرم دیجیتال کنترل می کند.

هایمر گفت که طراحی و اثاثیه و همچنین نصب و کار بدنه در حال به روز شدن است. برخی از بینش ها و عناصر فردی از خودروی مفهومی Hymer VisionVenture از سال 2019 نیز در ون های کمپر تعمیرات اساسی گنجانده شده است.