هایپرکار فراری لمانز درست چند روز قبل از عرضه رسمی در مسیر جاسوسی کرد


فراری در حال انجام کارهای پایانی بر روی یک محصول جدید بسیار مهم است. این خودرو برای فروش به مشتریان عادی قرار ندارد زیرا قرار است نماینده خودروساز ایتالیایی در برخی از رقابت‌های استقامتی جهان باشد. البته ما در مورد هایپرکار جدید لمانز فراری صحبت می کنیم که تنها چند روز قبل از معرفی رسمی و کامل خود در مسیر جاسوسی قرار گرفته است.

این ویدئو با حسن نیت ارائه می‌شود 19Bozzy92 کانال در یوتیوب و توضیحات نشان می دهد که اوایل این ماه در پیست مونزا فیلمبرداری شده است. متأسفانه، فیلم‌ها دستگاه را با جزئیات نشان نمی‌دهند، اما همچنان خوب است که آن را در گوشه‌ها با سرعت کامل ببینید. مهمتر از آن، ما می توانیم موسیقی متنی را که از پیشرانه برقی می آید بشنویم.

هایپرکار لمانز فراری که هنوز نامی از آن برده نشده است در چند ماه گذشته به طور گسترده آزمایش شده است. آنتونلو کولتا، رئیس مسابقه شرکت، اخیراً به نشریه خواهر ما گفت Motorsport.com این خودرو قبلاً بیش از 6213 مایل (10000 کیلومتر) آزمایش را طی کرده است. طبق گزارش ها، LMH هر 10 روز یک بار به مسیر می رسد و ما فرض می کنیم این چرخه آزمایش طاقت فرسا در چند ماه جدید ادامه خواهد یافت.

با این حال، جزئیات فنی پیرامون LMH در حال حاضر مشخص نیست. گمانه زنی هایی در اینترنت وجود دارد مبنی بر اینکه این خودروی مسابقه ای از یک موتور V6 با توربوشارژ دوقلو که توسط یک موتور الکتریکی پشتیبانی می شود، نیرو می گیرد. مقررات کلاس LMH در مسابقات قهرمانی استقامت جهانی مستلزم آن است که حداکثر توان خروجی به 680 اسب بخار (500 کیلووات) در مجموع محدود شود، که احتمالاً به این معنی است که باید تجهیزات الکترونیکی ویژه‌ای وجود داشته باشد که سطح قدرت را مدیریت کند.

هایپرکار جدید لمانز فراری قرار است اولین حضور عمومی خود را در 30 اکتبر در جریان رویداد فراری Finali Mondiali در سال 2022 در Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari که بیشتر با نام Imola شناخته می شود، ظاهر شود. اولین مسابقه این ماشین برای افتتاحیه فصل WEC در Sebring در اواسط مارس سال آینده برنامه ریزی شده است، زمانی که فراری برای اولین بار پس از 50 سال به طور رسمی به مسابقات استقامت بازگردد. جالب است که ببینیم آیا این خودروی مسابقه‌ای جدید به عنوان پایه‌ای برای جانشین لافراری که ظاهراً در سال 2024 به بازار می‌آید، استفاده می‌شود یا خیر.منبع