هیوندای آیونیک 5 N مدل 2023 با استتار کمتر در اطراف نوربرگ رینگ

عکس جاسوسی جدید هیوندای آیونیک 5 N مدل 2023

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه Ioniq 5 N وجود ندارد، اما ما معتقدیم که در مقطعی در سال آینده وارد بازار خواهد شد. فروش در ایالات متحده احتمالا برای مدل سال 2024 آغاز خواهد شد.

22 عکس هامنبع

نمای عقب تقریباً به اندازه جلویی تهاجمی به نظر نمی رسد، اما همچنان در مقایسه با Ioniq 5 استاندارد دارای تغییراتی است. دیفیوزر در پایین پانل پلاستیکی.

این را نمی توان در مورد مشخصات جانبی نیز گفت، زیرا دریچه برقی داغ آنقدرها متفاوت از مدل محافظه کارتر به نظر نمی رسد. با این حال، اندازه چرخ ها و ترمزها نشان دهنده این است که این در واقع نسخه عملکردی هاچ بک بدون آلایندگی است.

بزرگترین رمز و راز پیرامون Ioniq 5 N پیشرانه آن است. اعداد نهایی در حال حاضر مشخص نیست، اگرچه مدیران شرکت اشاره کردند که حداکثر قدرت تولیدی بین 580 اسب بخار و 620 اسب بخار (427 کیلووات و 456 کیلووات) از یک پیشرانه الکتریکی دو موتوره خواهد بود. تامین انرژی الکتریکی یک باتری 77.4 کیلووات ساعتی خواهد بود. چیزی که با اطمینان می دانیم این است که Ioniq 5 N معماری E-GMP را با کیا EV6 GT که 576 اسب بخار (420 کیلووات) قدرت دارد، به اشتراک خواهد گذاشت.

این اولین باری است که شکل کاپوت را می بینیم و به نظر می رسد که بر خلاف کاپوت تخت استاندارد Ioniq 5 دارای چهار برآمدگی است. قسمت های خاصی از نمای جلو نیز قابل مشاهده است، از جمله جلوپنجره در قسمت پایین سپر و ناحیه درست زیر چراغ های جلو. به نظر می‌رسد که دسته‌های روشنایی در داخل کمی تغییر یافته‌اند و در کل، قسمت جلویی خودروی الکتریکی اسپرت بسیار تهاجمی‌تر از دریچه برقی استاندارد به نظر می‌رسد.