هیوندای فکر می کند در آینده می توانیم در شهرهای شش ضلعی زندگی کنیم

طراحی شهر، فضاهای سبز را در مرکز قرار می دهد، با ساختمان هایی که پارک ها، جنگل ها، مخازن آب و غیره را احاطه کرده اند. در حالی که هیوندای دست سنگینی در فضای خودرو دارد، زیرساخت جاده‌ای شهر آن در زیر زمین قرار دارد، جایی که وسایل نقلیه خودران کالا و خدمات را به مراکز منطقه حمل می‌کنند. ربات ها در آینده هیوندای تحویل نهایی را انجام خواهند داد که تماماً در مورد انرژی پاک و پایداری است. شهر مجازی نیروی خود را از ژنراتورهای سلول سوختی هیدروژنی که برق را از طریق یک شبکه هوشمند توزیع می کنند، تامین می کند. در اینجا می توانید نمایشگاه را تجربه کنید.

این خودروساز امروز یک نمایشگاه مجازی را اعلام کرد که ایده های بزرگ خود را در کانون توجه قرار می دهد. این نمایشگاه شهر هوشمند سبزفیلد HMG را نشان می‌دهد که در تابستان امسال در جریان اجلاس شهرهای جهانی به نمایش درآمد. این شرکت با معماران HyunJoon Yoo در این پروژه همکاری کرد و شهری به شکل شش ضلعی ایجاد کرد که انسان را در مرکز طراحی خود قرار می دهد. این یک پله برای هیوندای است زیرا شروع به یادگیری و درک نحوه عملکرد شهرها برای ارائه راه حل هایی می کند که به نفع شهروندان باشد.

در اوایل سال جاری، گروه موتور هیوندای (HMG) 400 میلیون دلار برای هوشمندتر کردن ربات ها سرمایه گذاری کرد. این شرکت Boston Dynamics را در سال 2020 خریداری کرد و از آن زمان، این شرکت چشم انداز خود را برای آینده ارائه می دهد، از ربات ها گرفته تا مفاهیم کل شهر.

طراحی یک شهر برای هیوندای یک شاهکار بلندپروازانه به نظر می رسد، اما این شرکت مدتی است که به راه حل های حمل و نقل فکر می کند. در ماه ژانویه، این خودروساز پلتفرم‌های روبات Plug & Drive خود را به نمایش گذاشت که می‌تواند به اشیاء کوچک متصل شود و با استفاده از LiDAR و درایو الکتریکی، مانند کالاهای موجود در انبار، آنها را متحرک کند. این پلت فرم به اندازه کافی قدرتمند است تا افراد را به حرکت درآورد، با یک جوی استیک کنترل را فراهم می کند.