ویدیوی تیزر فورد موستانگ 2024 صندوق عقب جدید، نشان عملکرد GT را نشان می دهد

این ویدئو با یک چمدان در پشت یک ماشین، احتمالاً یک فورد موستانگ جدید، باز می شود. درب صندوق عقب بسته می شود و نشان آشنای GT در مرکز پنل نمایان می شود. با این حال، پنل آن مانند کل نسل ششم سیاه نیست. مدل جدید به رنگ بدنه بین چراغ های عقب بازخواهد گشت و این موضوع بسیار مهمی است. درمان خاموشی ظاهری نمادین برای موستانگ است که قدمت آن به نسل اول باز می گردد. سال‌هاست که در کارخانه در دسترس بوده و خاموش می‌شود، اما به نظر می‌رسد که برای نسل هفتم خاموش باشد. یعنی حداقل در برخی از تریم ها.

کلمه کمتر قابل توجه است کارایی در نشان GT حک شده است. به غیر از کانورتیبل، GT فعلی در تریم های Fastback و Fastback Premium موجود است. بسته GT Performance با قیمت 6700 دلار در دسترس است که ترمزهای ارتقا یافته، سیستم تعلیق بهینه‌سازی شده و سایر پیشرفت‌ها را به آن اضافه می‌کند، اما آیا این بسته به یک تریم جدید GT Performance برای سال 2024 تبدیل می‌شود؟ عکس‌های جاسوسی نمونه‌های اولیه موستانگ استتار شده را گرفته‌اند که نسبتاً تهاجمی به نظر می‌رسند، بنابراین مطمئناً این احتمال وجود دارد.

فورد در یک پست اخیر در شبکه های اجتماعی تیزر مختصری اما قابل توجه موستانگ 2024 را منتشر کرد. یک ویدیوی 10 ثانیه ای تبلیغ می کند ازدحام، که از اولین نمایش زنده ماشین پونی نسل هفتم به یک کروز و مهمانی قبل از نمایش تبدیل شده است که صاحبان موستانگ برای شرکت در آن دعوت شده اند. اما این کلیپ تغییر قابل توجهی را در قسمت پشتی موستانگ نشان می دهد و احتمالاً سطح جدیدی از تریم است.