ویدیوی جاسوسی جدید تویوتا تاکوما نگاهی به فضای داخلی کامیون های نسل بعدی را ارائه می دهد

9 عکس ها

به نظر می رسد تویوتا آماده است تا پیکاپ تاکوما خود را دوباره طراحی کند. ویدیوی جدیدی از کانال YouTube TFLnow تصاویری از این پیکاپ استتار شده در حال تکمیل آزمایش در ارتفاع بالا دارد. این اولین باری نیست که ما این کامیون را در حال آزمایش مشاهده می‌کنیم، اما هیچ پوشش استتاری برای آشکار کردن چیز جدیدی از آن رها نشده است. با این حال، این ویدئو برای اولین بار نگاهی به فضای داخلی دارد.منبع

تاکوما جدید می‌تواند برخی از نشانه‌های ظاهری را از توندرای بزرگ‌تر که برای مدل سال 2022 معرفی شد، وام گرفته باشد، سبک چراغ‌های جلو، جلوپنجره و سایر عناصر را انتخاب کند و تاکوما جدید را به یک بچه تاندرا تبدیل کند. ما همچنین انتظار داریم که این کامیون اصلاحات داخلی عظیمی را دریافت کند که باید شامل صفحه نمایش های بزرگتر و فناوری بیشتر باشد. به نظر می رسد این ویدیو کامیون را با یک صفحه نمایش سرگرمی بزرگ نشان می دهد، اما ممکن است لپ تاپ یک مهندس نیز باشد.

تاکوما قرار است تازه شود. فورد رنجر کاملاً جدید را معرفی کرد و ماه آینده اولین نگاه خود را به شورلت کلرادوی بازطراحی شده خواهیم داشت که پیش نمایش GMC Canyon را نیز خواهد داشت. نیسان قبلاً Frontier را برای سال 2022 به روز کرده است و ما هیجان زده هستیم که ببینیم تاکوما به کجا می رود.

روکش و پوشش استتار همچنان کامیون را به خوبی مخفی نگه می دارد و شکل آن را مخدوش می کند و تشخیص جزئیات طراحی را دشوار می کند. همانطور که سایر خودروسازان رقبای تاکوما خود را به روز می کنند، کامیون باید از داخل و خارج طراحی مجدد کاملی داشته باشد.