پورشه سیستم اگزوز 911 GT3 را به یک نوار صوتی با نسخه محدود تبدیل کرد

5 عکس ها

چقدر از طرفداران پورشه هستید؟ این خودروساز برخی از بهترین خودروهای اسپورت جهان را بدون مصالحه می‌سازد، اما در ساخت دکوراسیون منزل شیک نیز تلاش می‌کند. این خودروساز، پورشه 911 ساندبار 2.0 پرو جدید را معرفی کرده است، یک اسپیکر نسخه محدود که با سیستم اگزوز فولاد ضد زنگ 911 GT3 ادغام شده است.

پورشه 911 ساندبار 2.0 پرو

سیستم اگزوز به نظر می رسد که دقیقاً از ماشین خارج شده است، با اگزوزهای براق و مشکی مات که کنتراست را به طراحی اضافه می کند. پورشه قصد دارد تولید این اسپیکر را به تنها 500 دستگاه محدود کند. قیمت خرده‌فروشی آن 8990 یورو (8909 دلار به نرخ ارز امروزی) است و پورشه می‌گوید اکنون از فروشگاه‌های طراحی پورشه، مراکز انتخابی پورشه و آنلاین در دسترس است. با این حال، هنوز در نتایج جستجو نشان داده نمی شود.منبع

همگام سازی چند اتاق نیز امکان پذیر است. نوار صوتی جدید می تواند با چندین نوار صوتی پورشه مانند نسخه های ویژه ساندبار 911 و نسخه نهایی ساندبار 911 متصل شود. 911 Soundbar 2.0 Pro جدید با قابلیت Wi-Fi با محصولات صوتی Porsche Originals تا زمانی که به یک شبکه متصل باشند نیز کار خواهد کرد.

می‌توانید قطعه را روی دیوار آویزان کنید یا آن را روی پایه‌ای که در آن قرار داده شده است بایستید، و به نظر بسیار عالی می‌رسد. دارای صدای فراگیر مجازی 2.1.2 با پخش جریانی Dolby Atmos DTS HD. دارای پورت های HDMI سازگار با 4K و اتصال بلوتوث 5.0 است که گزینه های فراوانی برای پخش در اختیار دارندگان قرار می دهد، اما این همه ماجرا نیست. پورشه همچنین Apple AirPlay 2، Google Chromecast و Spotify Connect را در سیستم ادغام می کند.