چگونه Ford Mustang Mach-E Frunk خود را به هیولای هالووین تبدیل کنیم

هیولای Mach-E یک موفقیت بزرگ بود. بچه ها فکر می کردند باحال است. به علاوه، والدین سوالات زیادی نه تنها در مورد لباس، بلکه در مورد وسیله نقلیه نیز داشتند. مک مانوس گفت: «در کار برای فورد در خودروهای برقی، من خیلی خوشحال شدم که به آن پاسخ دهم. Mach-E در حین مراسم تنه، موسیقی کلاسیک پخش می‌کرد هیولا مش و چیزهای غریب موسیقی متن.

مانند هر پروژه ای که در خانه ساخته می شود، سوال فوری این است که چگونه می توان آن را در آینده بهتر انجام داد. مک‌مانوس ایده‌هایی مانند ساختن «دود از تنه برای جلوه‌ای ترسناک‌تر» دارد. تنها چیزی که او واقعاً نیاز دارد مقداری یخ خشک برای تکمیل اثر است. یک دستگاه مه پنهان نیز ممکن است کار کند.

“من فوراً می دانستم که می خواهم یک دهان هیولای غول پیکری بسازم که بچه ها باید به آن دست بزنند تا آب نبات را بیاورند. من تعدادی از دندان های جدید را از قفسه خریدم اما آنها خیلی ریز بودند. بنابراین، در عوض، مقداری اندازه گیری کردم، نقاشی کردم. برخی از الگوها را بچینم و دندان‌هایم را برش بزنم. با قرار دادن آنها به صورت جداگانه و قابل جابجایی می‌توانم جلوه دهانی واقعی داشته باشم در حالی که هنوز می‌توانم کاپوت را ببندم و رانندگی کنم.”

مک مانوس می گوید Motor1.com او قبلاً مکرراً در بازی‌های بیسبال و اتومبیل‌ها و رویدادهای قهوه از دمپایی استفاده می‌کند. الهام بخش لباس دهان هیولا برای Mach-E زمانی بود که همسرش گفت مدرسه ای که او در آن تدریس می کند داشتن تنه یا غذا است.منبع

تبدیل هیولای فورد موستانگ Mach-E توسط Ryan McManus Cropped