کادیلاک لیریک 2023 قبلاً با تخفیف هنگفت 5500 دلاری ارائه شده است: گزارشمنبع کادیلاک لیریک 2023 جدیدترین و پیشرفته‌ترین خودروی الکتریکی است که از جنرال موتورز عرضه شده است، اما قیمت بالایی دارد. نسخه استاندارد Lyriq دیفرانسیل عقب از 62990 دلار (با احتساب هزینه مقصد) شروع می شود، در حالی که مدل AWD از 64990 دلار شروع می شود. هر دو در حال حاضر در فروش هستند و انتظار می رود دومی در اوایل سال آینده به نمایشگاه ها برسد. به نظر می رسد که شما می توانید تخفیف بزرگی برای SUV تمام الکتریکی دریافت کنید.

کادیلاک Lyriq First Drive 2023

را مطبوعات آزاد دیترویت گزارش می دهد که کادیلاک در ازای امضای قرارداد عدم افشای خودرو توسط مشتریان، به برخی از مشتریان تخفیف هنگفت 5500 دلاری می دهد. از همه مهمتر، به عنوان بخشی از توافق، جنرال موتورز می خواهد نحوه استفاده مشتریان از کراس اوور الکتریکی را ردیابی کند. طبق گزارش‌ها، این تخفیف برای خرید یا اجاره Lyriq در دسترس است و اطلاعات از «دو منبع آشنا با این طرح» آمده است.

تا حدودی، تخفیف کادیلاک ما را به یاد یک شرکت فناوری می‌اندازد که نسخه بتا نرم‌افزار جدیدی را برای مشتریان برای بازخورد اولیه راه‌اندازی کرده است. آن مالکان اولیه Lyriq به خودروساز کمک می‌کنند تا در صورت بروز چنین مشکلاتی، مشکلات غیرمنتظره‌ای را برطرف کرده و در صورت لزوم، نرم‌افزار خودرو را قبل از شروع تولید و تحویل به‌روزرسانی کنند.

جنرال موتورز دفترچه‌های سفارش کادیلاک لیریک 2023 را در 19 می امسال باز کرد، اما مجبور شد آن‌ها را چند ساعت بعد ببندد. این کراس اوور برقی اکنون برای اولین مدل سال فروخته شده است، اگرچه نمی دانیم چند نمونه تولید و تحویل خواهد شد. طبق اطلاعات غیر رسمی، حدود 25000 دستگاه برای مدل 2023 مونتاژ خواهد شد.