کانسپت آلپاین و رنو 4 احیا شده در نمایشگاه خودرو پاریس به نمایش درآمد

در نهایت، Hyvia که یک سرمایه گذاری مشترک بین گروه رنو و شرکت Plug برای توسعه خودروهای هیدروژنی است، Master Van H2-TECH را در پاریس به نمایش می گذارد. این برند در حال توسعه وسایل نقلیه تجاری مانند ون، کابین شاسی و اتوبوس شهری است.منبع

رنو 4 احیا شده (اصلی در گالری بالا) نیز در پاریس رونمایی خواهد شد. این شرکت خودروی برقی را در رویداد استراتژی محصول خود در ماه فوریه اعلام کرد و یک خط ساده از خودرو را به نمایش گذاشت.

نمونه اولیه رنو 5 EV

برند Mobilize قصد دارد خودروی دو نفره Duo خود را برای یک سرویس اشتراک خودرو مبتنی بر اشتراک به نمایش بگذارد. در سال 2023، این شرکت در حال گسترش به بریتانیا است.

41 عکس ها

Alpine هیچ تصویر تیزری از این مفهوم ندارد. تنها اطلاعات دیگر این شرکت در مورد خودرو این است که “آینده محصول و استراتژی ورزشی آن” را نشان می دهد.

رنو همچنین ون الکتریکی Kangoo E-Tech را در پاریس معرفی خواهد کرد. مگان E-Tech الکتریکی و Austral E-Tech هیبریدی نیز وجود خواهند داشت.

در ماه ژانویه، آلپاین ظاهری مبهم از کراس اوور الکتریکی GT X-Over خود را ارائه کرد. نسخه تولیدی آن در سال 2025 وارد بازار می شود. یک احتمال این است که این برند پیش نمایشی از مدل را در پاریس ارائه دهد.