کرایسلر 300 یوتی فوق العاده به نظر می رسد و 425 اسب بخار قدرت دارد


باور کنید یا نه، هنوز هم می‌توانید یک کرایسلر 300 جدید را در سال 2022 سفارش دهید. این سدان قدیمی از 33740 دلار برای مدل سال 2022 شروع می‌شود که می‌تواند آخرین قیمت آن در بازار قبل از رسیدن جایگزین احتمالی آن در اواخر این دهه باشد. اگر مایل نیستید 34 دلار برای وسیله نقلیه ای که از فناوری های دهه قبل استفاده می کند خرج کنید، پس ما یک ایده جایگزین داریم. چرا نیمی از پول را برای کرایسلر 300 ute خرج نمی کنید؟

Ute اصطلاحی است که بیشتر در استرالیا و نیوزلند استفاده می شود، اما خودرویی را که در گالری زیر می بینید کاملاً توصیف می کند. این یک کامیون دو در است که بر اساس یک کرایسلر 300 2006 ساخته شده است و فقط یک کیت نیست، بلکه یک ساخت کاملا سفارشی است. با وجود مسافت پیموده شده نسبتاً جدی 125000 مایلی، وضعیت بسیار خوبی دارد و به دلایل زیادی شایسته توجه شماست.

فروشنده توضیح می دهد که این پروژه چند سال پیش به پایان رسید، زمانی که سقف قطع شد و انتهای عقب توسط ورق فلزی شکل گرفت که به یک چارچوب فولادی سفارشی و سپس به شکل موجود بدنه جوش داده شد. تخت کامیون تازه شکل گرفته سپس با همان رنگ نقره ای اصلی مانند بقیه ماشین رنگ آمیزی شد. در توضیحات آگهی آمده است که فضای بار کاملاً کاربردی است و حتی یک ساب ووفر در داخل صندوق وجود دارد.

اما این حتی بهترین قسمت هم نیست. این مدل که یک مدل SRT8 است، در زیر کاپوت، یک موتور 6.1 لیتری همی V8 وجود دارد که با قدرت 425 اسب بخار (317 کیلووات) و 420 پوند فوت (569 نیوتن متر) گشتاور مناسب است. یک گیربکس پنج سرعته اتوماتیک قدرت را برای شتاب 0-62 مایل در ساعت (0-100 کیلومتر در ساعت) در 4.9 ثانیه به چرخ های عقب می فرستد.

فروشنده توضیح می‌دهد که این دستگاه در شرایط کلی عالی است و فضای داخلی آن «به نظر می‌رسد که از کارخانه به صورت دو نفره آمده است». اگر این وسیله نقلیه را جذاب می‌دانید، لینک منبع زیر را بررسی کنید و برای جزئیات بیشتر با فروشنده تماس بگیرید. اگر می‌خواهید قبل از خرید احتمالی آن را بررسی کنید، یک آسانسور نیز در محل وجود دارد.منبع