کلاسیک جگوار E-Type به لطف ECD، پیشرانه های تسلا را دریافت می کند


ممکن است ECD Automotive Design را برای پروژه‌های بازسازی و اصلاح آن که شامل لندرورها، به‌ویژه Defenders کلاسیک است، بشناسید. این شرکت آمریکایی با ارائه گزینه ای برای پیوند قلب به این آفرودهای بریتانیایی با استفاده از پیشرانه های تسلا به شهرت رسیده است.

این بار، ECD پروژه جدیدی را اعلام می کند که شامل لندرورها نمی شود اما هنوز در خانواده است). شرکت مستقر در فلوریدا پیش نمایشی از واحدهای جگوار E-Type بازیابی و اصلاح شده را به ما ارائه کرده است. و درست مانند دیفندر، ECD همچنین به‌روزرسانی پیشرانه تسلا را برای E-Type ارائه می‌کند و فناوری مدرن را به کوپه کلاسیک با طراحی فوق‌العاده دهه 60 وارد می‌کند.

پیشرانه تسلا ارائه شده توسط ECD با 450 اسب بخار (336 کیلووات) عرضه می شود که برای 200 مایل سفر در داخل شهر (140 مایل در بزرگراه) خوب است. طبق ECD زمان شارژ هشت ساعت است.

ECD که مطابق با مشخصات مشتری ساخته شده است، گزینه های رنگ زیادی را برای سفارش ترمیم جگوار E-Type شما ارائه می دهد، از رنگ های تاریخی گرفته تا رنگ های مدرن – رنگ دوم از سری جگوار 2023 می آید. هر دو در انواع رودستر و کوپه موجود هستند.

به همین ترتیب، فضای داخلی را نیز می توان با گزینه های زیادی داشت. چرم ناپا به صورت استاندارد ارائه می شود، اما شما این اختیار را دارید که به چرم های اسپینی بک ارتقا دهید که یا دارای نوک دستی هستند، یا دارای الگوی بافت چرمی هستند.

اگر جگوار E-Type که با باتری کار می‌کند علاقه شما را به خود جلب نمی‌کند، گزینه‌های احتراق داخلی ارائه شده توسط ECD را انتخاب می‌کنید. موتور 450 اسب بخاری LT1 V8 تولید شده توسط جنرال موتورز با گیربکس 8 سرعته که از Chevy Corvette تهیه شده است وجود دارد، یا می توانید با 6 سیلندر خطی یا V12 که نیاز به تعمیر و نگهداری بیشتری دارد، به تاریخ کامل بروید.

ECD پروژه بازسازی/تغییر E-Type خود را از 299995 دلار قیمت گذاری می کند، که البته بسته به گزینه هایی که مشتریان در طول مسیر به سراغ آنها خواهند رفت، متفاوت است. اگر علاقه مند هستید، ممکن است بخواهید عجله کنید زیرا فقط 10-12 واحد در سال ساخته می شود و 9 واحد در حال حاضر سفارش داده شده است.

اولین واحدهای بازسازی شده جگوار E-Type تا بهار 2023 تکمیل خواهند شد و دارای پیشرانه الکتریکی تسلا خواهند بود.منبع