کنده کاری روی چوب تویوتا کمری هنر خودرویی برای توده مردم است

همانطور که در ویدیوی بالای این صفحه مشاهده می شود، این روند خسته کننده بود. نمای جلو و عقب با جزئیات زیادی مانند جلوپنجره مشبک و سایر خطوط غیر مستقیم همراه بود – که هنرمند توانست همه آنها را در کار خود به تصویر بکشد. ما قطعاً قطعات متحرک درگیر را دوست داریم، مانند درها، کاپوت، صندوق عقب، آینه های جانبی و چرخ ها. حتی داخل کابین نیز نمایانگر جزئیاتی بود، همچنین سیستم تعلیق جلو و عقب و مکانیزم فرمان.منبع

این هنرمند 35 روز متوالی طول کشید تا پروژه را به پایان برساند. او با استفاده از نوعی چوب به نام فوکینی، از فرآیندهای مختلفی برای تکمیل کار از جمله کنده کاری دستی، ماشین برش و سایر ابزارهای نجاری استفاده کرد.

اگر به این کار چوبی علاقه دارید، بدانید که این هنرمند در حال فروش هنر خود است. ما گمان می کنیم که شما همچنین می توانید کار خاصی را با او سفارش دهید، اگرچه ما هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت آن نداریم. شما می توانید با ارسال ایمیل با هنرمند تماس بگیرید [email protected].

اما این بدان معنا نیست که این کار آسان‌تر از کارهای دیگری است که در این کانال دیده‌ایم. از آنجایی که این مدل نسل هشتمی (با کد داخلی XV70) اسپورت‌ترین مدل کمری تا به امروز است، می‌توانید پیچیدگی خطوط و منحنی‌های اسکنه‌دار را در مدل مقیاس‌بندی تصور کنید.

هرچند این بار یوتیوب است هنر نجاری تویوتا کمری را به عنوان موزه خود برای آخرین پروژه خود انتخاب کرد. همانطور که می دانید کمری برای دو دهه پرفروش ترین سدان در ایالات متحده بوده است که این کار چوبی را عملاً به هنر خودرویی برای توده ها تبدیل می کند.

تویوتا کمری AWD 2020

ماکت‌های چوبی خودرو برای ما تازگی ندارند موتور 1. با این حال، اکثر وسایل نقلیه تبدیل شده به مدل های چوبی که تاکنون دیده ایم، سوپراسپرت ها، خودروهای اسپورت و حتی نمادهای تاریخی هستند.