کینگزلی کوچ موتورخانه فیوز RV شیک زندگی با دکل Peterbilt

اما همه به RV های کوچک علاقه ندارند. کسانی هستند که موتورخانه های کلاس A را ترجیح می دهند که فضای زندگی زیادی دارند و عملاً خانه ای را در سفرهای جاده ای به ارمغان می آورند. برای این افراد، این موتورخانه 1990 Kingsley Coach باید مناسب باشد. این یک کابین مجلل با امکاناتی دارد که هر کسی ممکن است دور از خانه به آن نیاز داشته باشد. حتی بهتر از آن، آن را بر فراز نیمه خرخر Peterbilt ساخته شده است.

این موتورخانه کینگزلی یک اتوبوس MCI است که به کیت گلایدر Peterbilt متصل است. این اولین موتورخانه کینگزلی است که در سال 1990 ساخته شد، با شماره سریال 001.

سیم کشی نیز بازسازی شده و با مواد دریایی جایگزین شده است. حتی یک مجموعه لاستیک جدید نیز دارد که با توجه به اندازه و وزن این وسیله نقلیه باید خوب باشد. کشش دکل یک موتور دیزلی کامینز Big Cam 400 است که مشخصات آن در لیست مشخص نشده است. با این حال، با توجه به احترامی که مشعل های روغن کامینز دارند و این واقعیت که آنها می توانند نیمه تمام بار را برای اهداف تجاری جابجا کنند، ما فکر می کنیم جابجایی این موتورخانه نباید مشکلی باشد.

موتورخانه های جمع و جور و تریلرها بسیار مفید هستند. تصور کنید که یک فضای نشیمن در فضای کوچکی دارید که به اندازه کافی برای یک گاراژ معمولی باشد.

موتورخانه 1990 Kingsley Coach در حراج فروخته شد

اما مانند مردم، سن اهمیتی ندارد، به خصوص در مورد این موتورخانه کینگزلی، زیرا در سال 2020 بازسازی اساسی شد تا کابین را به همان اندازه که در زمان جدید بود، تازه نگه دارد. کنده شد و با یک کف 3/4 اینچی تازه گذاشته شد. فضای داخلی نیز با تزئینات چوبی تزئین شده است که به حس لوکس داخل کابین به سبک کلبه می افزاید.