گزارش: شاسی بلند مک لارن در حال توسعه است و تمام الکتریکی است


شایعات مربوط به یک خودروی شاسی بلند مک لارن بار دیگر به گوش می رسد. در گفتگو با مایکل لیترز، مدیرعامل مک لارن، مستقر در بریتانیا ماشین مجله ادعا می کند که این روند از قبل آغاز شده است. علاوه بر این، این یک خودروی الکتریکی خالص خواهد بود که آن را هم اولین SUV مک لارن و هم اولین خودروی برقی آن می کند. گویا، یعنی.

در حالی که گزارش می گوید که این اتفاق می افتد، ما هنوز چیزی رسمی از مک لارن در مورد این موضوع نشنیده ایم. نقل قول های مختلف از Leiters در ماشین ها داستان بی نتیجه است، صحبت کردن در مورد چگونه یک مک لارن SUV ممکن است در مقابل تأیید کاملی که در حال حاضر در راه است، زنده شود. ما مستقیماً با برند سوپراسپرت تماس گرفتیم تا این گزارش را تأیید یا تکذیب کنیم. اگر اطلاعات جدیدی در دسترس قرار گیرد، مطمئناً به‌روزرسانی ارائه خواهیم داد.

ما این گزارش را ارائه می کنیم زیرا مطمئناً شواهدی وجود دارد که از تغییر دیدگاه مک لارن در مورد خودروهای شاسی بلند حمایت می کند. از جمله، لایترز – که از جولای 2022 جایگزین مایک فلویت در صدر شد – قبلاً اعلام کرده است که طرفدار خودروهای شاسی بلند است. علاوه بر این، او تجربه قابل توجهی در این بخش دارد، زیرا هم در پورشه و هم اخیراً فراری با Cayenne و Purosangue کار کرده است.

و مبادا فراموش کنیم، مک لارن قبلاً یک SUV تمام الکتریکی را معرفی کرده بود، اگرچه برای سفرهای روزانه به فروشگاه استفاده نمی شود. در نوامبر 2021، این شرکت پوشش‌های Extreme E را – یک خودروی مسابقه‌ای اختصاصی که در سری Extreme E خارج از جاده رقابت می‌کرد، بیرون کشید. بدیهی است که چند اخطار در این مورد وجود دارد، با اولین مورد این که مشخصاً یک وسیله نقلیه تولیدی نیست. برای این موضوع، مدل تولید مک لارن احتمالی را نیز پیش‌نمایش نمی‌کند، زیرا تمام خودروهای Extreme E از یک شاسی مشترک استفاده می‌کنند. حتی بدنه یک آیتم استاندارد برای استفاده است، اما همچنان در چرخ‌دار مکلارن مسابقه می‌دهد.

همچنین بر کسی پوشیده نیست که خودروهای سوپر SUV با دلارهای بالا برای شرکت هایی مانند لامبورگینی و استون مارتین بسیار موفق بوده اند. تحقیقات خود ما نشان داده است که این بخش چقدر می تواند سودآور باشد، و با توجه به اینکه مک لارن هنوز در بخش مالی با مشکل مواجه است، یک SUV با عملکرد بالا ممکن است در این مرحله اجباری باشد.

بررسی کنید جست و خیز درباره ماشین ها پادکست برای محتوای فوق‌العاده SUV و شوخی‌های شوخ‌آمیز در مورد همه چیز خودرو، در زیر موجود است.منبع