1990 مرسدس 300SL انبار پیدا در واقع ظاهر خوبی دارد

توجه: خودروی موجود در گالری عکس، خودرویی نیست که در ویدیو نشان داده شده است.

ما نمی دانیم سرنوشت این 300SL چیست – آیا قرار است بازسازی شود؟ یا قرار است یک دهه دیگر در این گاراژ بنشیند تا کسی دوباره آن را کشف کند؟ ما هیچ ایده ای نداریم اما می دانیم که آنجا امن است و نسل های آینده به احتمال زیاد روزی آن را در جاده ها خواهند دید.

در دهه 1980، زمانی که مرسدس بنز تصمیم گرفت به جانشینی برای 300SL افسانه‌ای نیاز دارد، کار بر روی یک رودستر جدید را آغاز کرد که اولین رسمی خود را در سال 1989 انجام داد. این مدل روباز لوکس که تا سال 2001 فروخته شد، یکی از با ارزش‌ترین مدل‌های مورد استفاده است. خودروهای مرسدس در بازار با افزایش قیمت هر سال. با 213089 نمونه ساخته شده، دقیقاً نادر نیست، اگرچه تا حدی عجیب و غریب در نظر گرفته می شود.

فروش مرسدس SL 600 2001منبع

یکی از فالوورهای میزبان با او تماس گرفت و به او گفت که یک ماشین بسیار کمیاب دارند که در یک گاراژ قفل شده است. نزدیک به ده سال است که آنجا نشسته و وضعیت فعلی آن معلوم نیست. آه، و یک مشکل وجود داشت – به میزبان ویدیو گفته نشد که چه ماشینی در گاراژ پنهان شده است و او چند هفته بعد وقت خود را برای بازدید از آن مکان تلف نکرد.

مدل SL از دهه 1990 که در داخل با نام R129 شناخته می شود، در پیکربندی فرمان راست نادرتر است. پیدا کردن یکی برای فروش کار دشواری است و پیدا کردن کسی که در انباری نشسته باشد چالش برانگیزتر است. با این حال، Bearder Explorer، یک کانال یوتیوب که “هر چیزی متروکه و متروکه در سراسر جهان” را بررسی می کند، به اندازه کافی خوش شانس بود که یک 300SL قرمز شگفت انگیز از اوایل دهه 1990 پیدا کرد. داستان اینجاست.

همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید، میزبان به مکانی رسید که چند گاراژ و یک واکسهال فرونترا اسپرت قرمز در جلوی آن نشسته بود. SUV همچنین یک وسیله نقلیه جالب است – از یک نسخه کمیاب و با مسافت پیموده شده نسبتا کم – اما ستاره ویدیو پشت یکی از درها نشسته است. در آنجا، یک مرسدس بنز 300SL قرمز تماشایی در دهه گذشته پنهان شده است و ما از دیدن آن واقعاً در وضعیت بسیار خوبی شگفت زده شده ایم.

کل خودرو با حوله پوشانده شده است، احتمالاً برای محافظت از آن از گرد و غبار. خبر خوب این است که سقف پارچه ای جدا از گرد و غبار تقریباً بی عیب و نقص است – تمیز کردن و حفاظت خوب آن را به شرایط کارخانه باز می گرداند.