2024 GMC Acadia برای اولین بار در داخل و خارج جاسوسی کرد

پوشش های ضخیم بیشتر جزئیات را مبهم می کند، اما یک چشم تیزبین می تواند ویژگی های جالبی پیدا کند. در میان چیزهای دیگر، این خودروی آزمایشی کمی بزرگتر از آکادیایی است که امروز می توانید بخرید. ما انتظار داریم که اندازه آن کمی رشد کند و شخصیتی ضخیم تر شبیه مدل نسل اول داشته باشد. عکاس جاسوس ما این SUV را با چراغ‌های جلوی روشن شکار کرد و ما به راحتی می‌توانیم چینش تقسیم شده مشابه GMC Canyon را ببینیم که نسل جدید خود را در اوایل امسال معرفی کرد. چراغ‌های کوچک‌تر در بالا باریک و نازک به نظر می‌رسند و محفظه‌های بزرگ‌تر C شکل حاوی چراغ‌های پایین‌تر هستند.

چهره SUV بسیار بزرگ و درشت به نظر می رسد، اگرچه می تواند جای خود را به خطوط نرم تری در پشت بدهد. پانل های یک چهارم کمی گشاد به نظر می رسند، اگرچه به لطف چراغ های عقب حجیم که احتمالاً مکان هایی هستند، شکل ممکن است اغراق آمیز باشد. در میان تمام صحبت‌ها در مورد شورولت بلیزر EV و Equinox EV، ما با یک جفت سر اگزوز روشن روبرو هستیم که به‌خوبی در زیر سپر عقب نصب شده‌اند. این SUV خاص قطعاً الکتریکی نیست.

نسل کنونی GMC Acadia در سال‌ها پیش می‌رود. در سال 2016 به عنوان یک مدل 2017 معرفی شد و اکنون اولین نگاه خود را به جایگزینی آن داریم. پنهان شدن در زیر استتار سنگین نسل بعدی SUV است که باید برای سال 2024 معرفی شود.

عکس جاسوسی داخلی GMC Acadia 2024

منابع جاسوسی ما معتقدند آکادیا جدید مدل 2024 خواهد بود. این بدان معناست که اولین نمایش باید در سال آینده و احتمالاً در نیمه اول سال 2023 انجام شود.