Acura Integra Type S احتمالاً برای اولین بار جاسوسی شد

اول از همه، نوک اگزوزهای سه گانه در عقب است که به طور مسلم از Civic Type R گرفته شده است. همچنین متوجه دیفیوزر تهاجمی در عقب، همراه با کالیپرهای ترمز قرمز (احتمالا برمبو) و دهانه های بازتر در جلو خواهید شد. سپر.

باز هم، هیچ چیز در این مرحله تایید نشده است، اما ما گوش هایمان را روی زمین نگه خواهیم داشت. ممکن است بخواهید فعلاً این انگشتان را روی هم نگه دارید.

در حالی که این چیزها به ما اشاره ای در مورد آرزوی Integra Type S می دهد، Acura هنوز چیزی را تایید نکرده است. تنها تاییدی که وجود داشت، علامت تجاری زنده برای برند Integra Type S بود، اما آن برای پوشاک و سرپوش به جای یک خودرو بود.

نکته قابل توجه، Acura Integra جدید که در مارس 2022 معرفی شد، عمدتاً بر اساس هوندا سیویک Si بود. قدرتمندتر Integra Type S می تواند از Civic Type R گرفته شود، و نشانه هایی از نمونه اولیه ادعا شده وجود دارد که به این سمت اشاره دارد.

آن خبر از یوتیوب آمده است آلکارنیوز، که مجموعه ای از تصاویر جاسوسی را از یکی از دنبال کنندگان خود دریافت کرد که نمونه اولیه را در اوهایو گرفت. این عکس‌ها ظاهراً یک Integra Type S را هنگام آزمایش در جاده‌های عمومی نشان می‌دهند. علیرغم عدم تایید آکورا، معرفی اخیر نسل جدید هوندا سیویک تایپ R قطعاً باعث تقویت اینتگرای داغتر شده است.منبع