Alpine A110 R 2023 به عنوان نسخه هاردکور با چرخ های فیبر کربنی معرفی شد

2023 Alpine A110 R

دفترهای سفارش برنامه ریزی شده است که در نوامبر باز شوند. جزئیات قیمت فاش نشده است، اما مطمئناً نسبت به A110 S موجود در فرانسه از 71500 یورو، امتیاز قابل توجهی خواهد داشت.منبع

قدرت توقف توسط ترمزهای برمبو با دیسک های 320 میلی متری در هر دو محور با خنک کننده بهبود یافته برای دورهای داغ بیشتر در اطراف یک مسیر تامین می شود. یکی دیگر از ارتقاء مکانیکی قابل توجه سیستم اگزوز دوگانه است که اکنون دارای یک دیواره دوگانه است که با استفاده از چاپ سه بعدی تولید می شود. این کار در جداسازی گازهای خروجی برای محافظت از اجزای مجاور بهتر عمل می کند.

کربن بیشتری در پشت وجود دارد که در آن پوشش موتور کاملاً از همان ماده ساخته شده است. بله، شیشه عقب از بین رفته است، بنابراین دید عقب به دلیل سبکی به طور قابل توجهی با مشکل مواجه می شود. آلپاین با پریدن در داخل کابین، صندلی‌های مونوکوک Sabelt Track را از فیبر کربن برای تریم 5 کیلوگرم (11 پوند) نصب کرده است. صندلی های بغل بدنه مجهز به مهار شش نقطه ای هستند و پشتیبانی جانبی بیشتری را ارائه می دهند.

31 عکس ها

رژیم غذایی چشمگیر شامل یک هود فیبر کربنی با ورودی هوای دوگانه برای بهبود هوا است. 2.9 کیلوگرم (6.4 پوند) چربی را در مقایسه با کاپوت A110 S از بین می برد و به رقیب پورشه کیمن حال و هوای ماشین پیست می دهد. چرخ های 18 اینچی نیز به طور کامل از همان مواد سبک ساخته شده اند و 12.5 کیلوگرم (27.5 پوند) برش دارند. به دقت نگاه کنید و متوجه خواهید شد که آنها طراحی نامتقارن دارند زیرا چرخ های جلو طراحی باز دارند در حالی که چرخ های عقب بسته تر هستند.