BMW 3.0 CSL Hommage Spied که در حین دویدن در نوربرگ رینگ صداهای عالی می دهد

BMW مشغول تبدیل M4 به 3.0 CSL Hommage است. توسعه نیاز به دورهای زیادی در اطراف پیست دارد و این روند در حال حاضر در نوربرگ رینگ در حال انجام است. این ویدیو مدل آینده و با اجرای محدود را در حال حرکت در مدار معروف نشان می دهد.

برای مقایسه، M4 CSL دارای قدرت 543 اسب بخار (404 کیلووات) و 479 پوند فوت (649 نیوتن متر) از یک موتور 3.0 لیتری شش سیلندر خطی توئین توربو است. در عرض 3.6 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) و حداکثر سرعت محدود الکترونیکی 191 مایل در ساعت (307 کیلومتر در ساعت) می رسد.

شباهت های طراحی واضحی به M4 وجود دارد اما با تغییرات زیادی. فاسیای جلو دارای دهانه های عظیم است. یک بال در سقف و یک بال در عرشه عقب وجود دارد. گلگیرهای عقب پهن تر به نظر می رسند. چهار لوله اگزوز با قطر زیاد از زیر سپر خارج می شود.

به دنبال 3.0 CSL Hommage باشید تا قبل از پایان سال معرفی شود. تا قبل از رونمایی رسمی باید شاهد پیشرفت های بیشتری باشیم.منبع

در حالی که ب ام و تنها 1000 نمونه از M4 CSL تولید خواهد کرد، طبق گزارش ها، 3.0 CSL Hommage تولید بسیار کمتری خواهد داشت. طبق یک شایعه، این خودروساز تنها 50 دستگاه از آنها را به عنوان اتصال به بخش M که نیم قرن فعالیت خود را جشن می گیرد، تولید خواهد کرد. گفته می شود که هزینه مالکیت آن بین 600000 تا 750000 یورو است.

عکس جاسوسی BMW 3.0 CSL

خودروهای توسعه 3.0 CSL Hommage استتار متفاوتی با آنچه در بیشتر خودروها در طول آزمایش مشاهده می‌کنیم، می‌پوشند. تصاویری از ماشین‌های جاده‌ای با عملکرد بالا و مسابقه‌ای از BMW دارد. به علاوه، پیام‌های کمی مانند «6MT FTW»، «Insanely Epic»، «I donut Care» و «I Like It Rare» وجود دارد.

برگردان “6MT FTW” به شدت نشان می دهد که 3.0 CSL Hommage با گیربکس شش سرعته دستی در دسترس خواهد بود. برای افرادی که نمی خواهند با پدال کلاچ مشکل داشته باشند، یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته نیز ممکن است یک گزینه باشد. قدرت به احتمال زیاد به طور انحصاری به چرخ های عقب منتقل می شود.