BMW M5 Spied در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به سدان پرفورمنس PHEV

کل سری 5 نسل جدیدی در راه است. به طور کلی، BMW مدل های M خود را پس از نسخه های معمولی عرضه می کند. نمرات کمتر باید در سال 2023 برسد. ممکن است برای M5 تا سال 2024 صبر کنیم. همچنین شایعاتی در مورد M5 Touring وجود دارد و این واگن حتی ممکن است در ایالات متحده به فروش برسد.منبع

عکس های جاسوسی BMW M5

این M5 از پوشش استتاری تمام بدنه استفاده می کند اما چراغ های آماده تولید را در جلو دارد. پوشش کاملاً بینی را می پوشاند، اما بخشی از مشبک عریض قابل مشاهده است. یک پانل به مرکز هود پرچ شده است. مشخص نیست که این شرکت چه چیزی را ممکن است در آنجا پنهان کند.

طبق گزارش ها، M5 جدید هیبریدی پلاگین دارای یک موتور V8 است. گفته می شود این نسخه نسخه ای از نیروگاه 4.4 لیتری توئین توربو موجود است. در حالی که ما به طور رسمی از خروجی این سدان اطلاعی نداریم، تنظیمات بسیار مشابهی در BMW XM جدید وجود دارد. این برنامه دارای 644 اسب بخار (480 کیلووات) و 590 پوند فوت (800 نیوتن متر) است. XM Red Label آینده این اعداد را به 735 اسب بخار (548 کیلووات) و 735 پوند فوت (997 نیوتن متر) گشتاور می رساند.

عکس های جاسوسی قبلی به ما دید بسیار بهتری به بینی می داد. فاسیای پایین دارای یک دهانه بزرگ و ذوزنقه ای شکل در مرکز و ورودی های کوچک در گوشه ها است.

نگاه اجمالی به کابین نشان می دهد که یک جفت صفحه نمایش در یک قاب وجود دارد. طبق گزارش ها، این تنظیمات شامل یک نمایشگر 12.3 اینچی راننده و یک نمایشگر 14.9 اینچی سرگرمی اطلاعاتی است. باید نرم افزار iDrive 8 را اجرا کند.