BMW M5 Spied در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به سدان پرفورمنس PHEV


نسل بعدی BMW M5 از پیشرانه هیبریدی پلاگین استفاده خواهد کرد. این دسته جدید از عکس‌های جاسوسی در مونیخ مورد آزمایش قرار می‌گیرد.

این M5 از پوشش استتاری تمام بدنه استفاده می کند اما چراغ های آماده تولید را در جلو دارد. پوشش کاملاً بینی را می پوشاند، اما بخشی از مشبک عریض قابل مشاهده است. یک پانل به مرکز هود پرچ شده است. مشخص نیست که این شرکت چه چیزی را ممکن است در آنجا پنهان کند.

عکس های جاسوسی قبلی به ما دید بسیار بهتری به بینی می داد. فاسیای پایین دارای یک دهانه بزرگ و ذوزنقه ای شکل در مرکز و ورودی های کوچک در گوشه ها است.

از کنار، می‌توانید چرخ‌هایی را ببینید که همگی اجزای خودروی نهایی هستند. آنها طراحی پیچیده ای دارند که پره های Y و V شکل را با هم ترکیب می کند.

قسمت عقب دارای تعداد زیادی پنل برای پنهان کردن طراحی نهایی است. این قطعات چراغ‌های عقب را نیز می‌پوشانند، بنابراین تشخیص اینکه آیا لامپ‌ها واحدهای تولیدی هستند یا خیر، دشوار است. یک جفت لوله اگزوز از زیر هر طرف سپر خارج می شود.

طبق گزارش ها، M5 جدید هیبریدی پلاگین دارای یک موتور V8 است. گفته می شود این نسخه نسخه ای از نیروگاه 4.4 لیتری توئین توربو موجود است. در حالی که ما به طور رسمی از خروجی این سدان اطلاعی نداریم، تنظیمات بسیار مشابهی در BMW XM جدید وجود دارد. این برنامه دارای 644 اسب بخار (480 کیلووات) و 590 پوند فوت (800 نیوتن متر) است. XM Red Label آینده این اعداد را به 735 اسب بخار (548 کیلووات) و 735 پوند فوت (997 نیوتن متر) گشتاور می رساند.

نگاه اجمالی به کابین نشان می دهد که یک جفت صفحه نمایش در یک قاب وجود دارد. طبق گزارش ها، این تنظیمات شامل یک نمایشگر 12.3 اینچی راننده و یک نمایشگر 14.9 اینچی سرگرمی اطلاعاتی است. باید نرم افزار iDrive 8 را اجرا کند.

کل سری 5 نسل جدیدی در راه است. به طور کلی، BMW مدل های M خود را پس از نسخه های معمولی عرضه می کند. نمرات کمتر باید در سال 2023 برسد. ممکن است برای M5 تا سال 2024 صبر کنیم. همچنین شایعاتی در مورد M5 Touring وجود دارد و این واگن حتی ممکن است در ایالات متحده به فروش برسد.منبع