BMW X1 M35i جدید نوربرگ رینگ با لوله های اگزوز چهارگانه

سپر عقب طراحی منحصر به فردی در زیر استتار دارد. قسمت پشتی جدید دارای نوک اگزوز چهارگانه M35i است که معمولاً برای مدل های پرچرب M در نظر گرفته شده است. با این حال، شایعات حاکی از آن است که BMW تنظیمات اگزوز چهار اگزوز را به مدل های M Performance بیشتری ارائه خواهد کرد. این کراس اوور همچنین نزدیک‌تر به زمین حرکت می‌کند که هیچ کامویی هرگز نمی‌تواند آن را پنهان کند و همچنین دارای اسپویلر سقفی است.

BMW X1 M35i جدید

نمونه اولیه همچنان طراحی تهاجمی‌تر خود را زیر پوشش استتار پنهان می‌کند، اما روکش کمتری نسبت به نمونه‌های قبلی دارد. دیدن چهره اسکنه شده کراس اوور بسیار ساده تر است. جلوپنجره کلیوی نمادین این برند به وضوح در جلو قابل مشاهده است، که بالای یک جلوپنجره سپر عریض پایینی قرار دارد و ورودی های مثلثی شکل به لبه ها فشار داده شده است.منبع

BMW X1 2023 کمتر از دو ماه پیش رونمایی شد. کراس اوور نسل سوم تغییرات زیادی در داخل و خارج دریافت کرد، اما BMW جزئیاتی از تمام انواع آن ارائه نکرد. X1 M35i داغ‌تر در حال توسعه و دسته‌ای از عکس‌های جاسوسی جدید، آزمایش مدل عملکردی در پیست مسابقه نوربرگ رینگ را به تصویر می‌کشد.

ما انتظار داریم که X1 داغ‌تر همان پیشرانه‌ای را داشته باشد که سایر تریم‌های M35i را به حرکت در می‌آورد، به این معنی که احتمالاً شاهد موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ BMW در زیر کاپوت خواهیم بود. این موتور باید همان 302 اسب بخار (225 کیلووات) و 332 پوند فوت (450 نیوتن متر) گشتاور تولید کند. ب ام و می تواند پیشرانه را تغییر دهد تا در کراس اوور X1 کمی بیشتر شود.