Bonkers Audi Q7 Overland دارای تمام فضای خالی از زمین و دوش است

هیچ تغییری در زیر کاپوت وجود ندارد که موتور 3.6 لیتری شش سیلندر بنزینی تنفس طبیعی آئودی Q7 2008 همچنان به تولید 280 اسب بخار قدرت و 266 پوند فوت (360 نیوتن متر) گشتاور تحویل شده به چهار چرخ متحرک کواترو ادامه می دهد. سیستم.

آئودی Q7 Overland

لیست کامل مودها در توضیحات ویدیو موجود است یوتیوب، اما ما سپرهای سفارشی جلو و عقب را برای بهبود زوایای نزدیک و خروج برجسته خواهیم کرد. شما بلافاصله متوجه سیستم اگزوز چهارگانه، LED های اضافی متعددی که در سرتاسر خودرو پراکنده شده اند، و یک پنل خورشیدی انعطاف پذیر روی کاپوت خواهید دید. همچنین اتفاقاً یک دوش و یخچال داخلی برای استراحت پس از یک روز طولانی بازی در بیابان وجود دارد.

8 عکس ها

برای آئودی خیلی دیر نخواهد بود که به دنبال کلاس G باشد و از شوق آفرود استفاده کند، اما در عین حال، ما خوشحالیم که چنین ساخت‌های افراطی وجود دارند.منبع

مرسدس از اواخر دهه 1970 با G-Class پول چاپ می کرد، اما به طور غیرقابل توضیحی، رقیب قدیمی آئودی از عرضه یک SUV خشن خودداری کرده است. این به ویژه عجیب است زیرا چهار حلقه بخشی از گروه فولکس واگن با دسترسی به منابع بسیار زیاد است و با این حال همه مدل های “Q” یک بدنه دارند. یکی از صاحبان نسل اول Q7 از کویت، بدون هیچ وسیله نقلیه ای از اینگولشتات، کار را به دست گرفت.

در مورد فضای داخلی، بیشتر استوک است، به جز صفحه نمایش 10.5 اینچی در کنسول مرکزی و صفحه نمایش دیگری که در سمت چپ راننده نصب شده است تا LED های کمکی متعدد را کنترل کند. البته دوش و کول باکسی که گفتیم در قسمت بار است.

اگر تعجب می کنید که چگونه این شاسی بلند سواری به وجود آمده است، دوست ما شنوایی به ما گفت که مالک اغلب از تفریح ​​در صحرا با دوستانش لذت می برد. با این حال، او همیشه مجبور بود از Q7 خود خارج شود و سوار یک جیپ، پاترول یا لندکروزر شود، زیرا آئودی او در ابتدا فاقد قابلیت های آفرود بود. یک روز، او تصمیم گرفت تا دست به کار شود و SUV با موتور VR6 خود را به وسیله نقلیه ای در حال فرود با فاصله بسیار زیاد از سطح زمین به لطف یک بالابر تعلیق سفارشی بسیار سخاوتمندانه تبدیل کند.