Hyundai Veloster N Plug-In Hybrid Spied، اما ممکن است چیز دیگری باشد


هرازگاهی، مجموعه‌ای از عکس‌های جاسوسی دریافت می‌کنیم که باعث می‌شود سرمان را خارانیم. در حالی که این ممکن است شبیه Veloster N به نظر برسد، در واقع می تواند چیزی کاملاً متفاوت باشد. به عناصر هوا روی چرخ های آلیاژی توجه کنید؟ آنها در هاچ بک داغ تولیدی وجود ندارند، که همچنین فاقد آن برچسب کوچک روی پنجره یک چهارم است که می گوید: “fahrzeug mit hochvolttechnik.” این آلمانی برای “خودرو با فناوری ولتاژ بالا” است.

با بررسی دقیق‌تر، متوجه می‌شویم که نوار سیاهی در امتداد دامن‌های کناری کشیده شده تا سیم‌هایی را که داخل آن می‌روند پنهان کند. این همان داستان با سقف است، زیرا بیشتر از آن نوار برای مخفی کردن کابل هایی که به داخل کابین می رفتند استفاده می شد. به نظر می رسد ورودی هوای جلو در سمت راننده به جای اینکه یک قطعه پلاستیکی ساده باشد، نقش عملکردی را ایفا می کند.

واضح ترین تغییر درپوش اضافی در کنار پرکننده سوخت است. به جای گرد و ظاهری خارج از محل، احتمالاً برای محافظت از درگاه شارژ وجود دارد. ما قویاً معتقدیم که هیوندای در حال آزمایش خودرویی با پیشرانه هیبریدی پلاگین بود. نوک اگزوز دوگانه ضخیم و صدا خفه کن قابل مشاهده در زیر خودرو تأیید می کند که زیر کاپوت یخ وجود دارد.

چنین طراحی با دو درپوش سوخت که در کنار یکدیگر قرار دارند هرگز روی یک خودروی تولیدی پرواز نمی کند، که ما را به این باور می رساند که این یک قاطر آزمایشی برای یک وسیله نقلیه متفاوت است. از این گذشته، گزارش‌هایی از دولت کره جنوبی، هیوندای تولید Veloster و مشتق N داغ آن را در این ماه به دلیل تقاضای ضعیف پایان خواهد داد، بنابراین مهندسی نسل سوم منطقی نیست.

با فرض اینکه Veloster N نیست، چه چیز دیگری می تواند باشد؟ شاید هیوندای در حال آزمایش یک پیشرانه هیبریدی پلاگین برای نسل بعدی Kona N باشد. افزودن موتور الکتریکی می‌تواند عملکرد چهار چرخ متحرک کراس اوور را به همراه موتور احتراقی محور جلو و موتور الکترونیکی چرخ‌های عقب را به ارمغان بیاورد. .

البته، همه اینها صرفاً یک حدس و گمان از جانب ما است زیرا جزئیاتی در مورد این قاطر آزمایشی مرموز Veloster بدن N وجود ندارد. اگر Konda N جدید واقعاً مسیر PHEV را طی کند، به احتمال زیاد بیش از 300 اسب بخار قدرت خواهد داشت، زیرا مدل امروزی با فعال شدن حالت بیش از حد به مدت 20 ثانیه، 286 اسب بخار قدرت را ارائه می دهد.منبع