Mopar دارای دو مفهوم کامیون Ram برای SEMA 2022 با تمرکز بر عملکرد است


موپار در نمایشگاه امسال انجمن بازار تجهیزات تخصصی (SEMA) در لاس وگاس با دو خودرو مفهومی کامیون Ram شرکت می کند. هر دو خودروهای نمایشی 1500 TRX Gold Shot و 1500 Backcountry X مجموعه‌ای از قطعات و لوازم جانبی عملکردی را از کاتالوگ این شرکت به نمایش می‌گذارند که برای کمک به مشتری فعال در زمینه کار و سبک زندگی طراحی شده‌اند.

با شروع مفهومی مبتنی بر TRX، به لطف یک پله تخت طراحی شده سفارشی که برای دسترسی آسان پایین می‌آید، بر عملکرد بالاتر برای علاقه‌مندان به موتور کراس تمرکز دارد. تنها با یک فشار ملایم، به حالت ذخیره شده جمع می شود، در حالی که یک جفت چراغ LED مستطیلی در تخت کامیون درست در پشت کابین، نور 4300 لومن را برای بارگیری و تخلیه در هنگام غروب خورشید فراهم می کند. علاوه بر این، کل قسمت بار دارای یک روتختی بافت دار مخصوص اسپری موپار برای محافظت از سطح است.

همچنین برای مقاصد حفاظتی، کامیون مجهز به موتور هلکت دارای لغزنده های فلزی سفارشی در جلو و عقب است که دارای حروف موپار با اچ لیزری است. قطعه جلویی زاویه نزدیک شدن را 2.3 درجه افزایش می دهد. ریل های سنگی جدید محافظت بیشتری از رکاب های جانبی ایجاد می کنند. در پشت، دو لوله پنج اینچی Mopar به‌روزرسانی‌های سخت‌افزاری را تکمیل می‌کنند که صدایی پرطرفدار از موتور V8 702 اسب بخاری زیر کاپوت ارائه می‌کند.

مفهوم Ram 1500 Backcountry C به نوبه خود برای مالک “که در ترکیب کار و بازی جدی است” طراحی و ساخته شده است و از سیستم مدیریت بار RamBox با ویژگی های طراحی شده سفارشی استفاده می کند. در اینجا تاکید بر امنیت اضافی فضای ذخیره سازی بدون به خطر انداختن عملکرد فضای بار است. ارتقاءها شامل محفظه های ذخیره سازی RamPack هستند که در بالای RamBox در کنار تخت قرار دارند. این فضاهای ذخیره سازی بزرگ را می توان از طریق یک پانل دریچه فیبر کربنی باز کرد.

RamRack، به نوبه خود، یک سیستم قفسه ذخیره سازی تلسکوپ است، تکاملی از یک سیستم مشابه که با Mopar Heads To SEMA با 6 مفهوم وحشی، مفهوم Vintage Jeep Ambulance در نمایشگاه SEMA سال گذشته نمایش داده شد. این نسخه جدید از ریل های متقاطع Thule در بالای تخت برای نصب تجهیزات و لوازم جانبی استفاده می کند. چراغ های LED اضافی در هر گوشه سیستم نصب شده است.منبع