Nissan Rogue Sport سال آینده حذف می شود: گزارش

نیسان تقاضای مناسبی برای ماشین های سواری خود دارد، اما به نظر می رسد یکی از اعضای این مجموعه به زودی بازنشسته شود. طبق گزارش‌ها، Rogue Sport قدیمی تا پایان سال جاری بدون هیچ جایگزینی مستقیم در افق، از تولید خارج خواهد شد. نیسان پیش از این به فروشندگان خود اعلام کرده بود که تولید این کراس اوور متوقف خواهد شد.

Nissan Rogue Sport SL 2020

اخبار خودرو به نقل از یادداشتی که برای نمایندگی های نیسان ارسال شده است، که شامل اطلاعاتی مبنی بر توقف تولید روگ اسپورت در دسامبر سال جاری است. این مدل برای چند ماه دیگر در دسترس باقی خواهد ماند تا اینکه موجودی نمایندگی در اوایل سال آینده تسویه شود. این خودروساز تا سال 2033 از قطعات پشتیبانی خواهد کرد. Kicks and Rogue به طور موثر جایگزین Rogue Sport در این محدوده خواهند شد.

Rogue Sport در سال 2017 در ایالات متحده به عنوان یک نسخه کمی تغییر یافته از نیسان قشقایی اروپا عرضه شد. این خودرو که در زیر Rogue قرار داشت، جایگزین مقرون به صرفه‌تر و کوچک‌تری برای SUV بود، اما زمانی که Kicks به بازار عرضه شد، اساساً بخش بزرگی از فروش Rogue Sport را با شخصیت جوان خود، فضای داخلی تقریباً جادار و قیمت پایین‌تر از بین برد.

Rogue بزرگتر اخیراً با سوار شدن بر یک پلت فرم جدید و دارای بسیاری از فناوری های جدید اصلاح شده است. سال گذشته نیز با موتور سه سیلندر جدید ارتقا یافت. کیکس، کراس اوور سطح پایه نیسان در آمریکا، قرار است در سال 2024 بازطراحی شود.