اوپل کورسا فیس لیفت دوباره بدنه تازه‌اش را نشان می‌دهد

16 عکس ها

عکس جاسوسی جدید فیس لیفت اوپل کورسا

نگرانی فزاینده ای در اروپا وجود دارد که پس از رسمی شدن استانداردهای آلایندگی یورو 7، بخش خودروهای کوچک احتراقی ممکن است از بین بروند. کورسا در حال حاضر ایمن به نظر می‌رسد و ما انتظار داریم که طیف موتورها به گونه‌های برقی‌شده بیشتری عرضه شوند تا مقررات سخت‌گیرانه‌تر CO2 را رعایت کنند. انتظار هیچ چیز فوق‌العاده پیشرفته‌ای نداشته باشید – ما معتقدیم که Corsa فناوری هیبریدی ملایم و بدون افزایش قابل توجهی در خروجی دریافت خواهد کرد.

Opel Corsa فعلی یکی از اولین محصولات این برند است که پس از آن که PSA سابق مارک را از Russelslheim به دست آورد، بر اساس یک پلت فرم فرانسوی ساخته شده است. معماری CMP راه را برای الکتریکی شدن کوچکترین محصول اوپل که در حال حاضر پس از توقف کارل پس از مدل 2019 در حال فروش است، هموار کرد. Corsa بیش از سه سال است که به فروش می رسد و به زودی به روز می شود. اوپل در حال حاضر روی یک فیس لیفت کار می کند و ما عکس های جدیدی داریم که پیشرفت های انجام شده تا کنون را نشان می دهد.

این نمونه اولیه سفید در آلمان توسط عکاسان ما با استتار کمی که نمای جلویی را پوشانده بود، شکار شد. اینجاست که بیشتر تغییرات مورد انتظار است و شایعات در خیابان این است که جلوپنجره رادیاتور طراحی جدیدی با الهام از جلوپنجره Vizor که در Mokka و Astra دیده می شود، خواهد داشت. یک جفت چراغ جلو نازکتر با گرافیک LED جدید باید بخشی از بسته باشد. تغییراتی در سپر و جلوپنجره پایینی نیز محتمل است.