برچسب قرمز BMW XM 2023 به صورت آنلاین نشت می کند، پیش نمایش شاسی بلند 735 اسب بخاری

180 عکس ها

مشخص نیست که BMW چگونه قدرت اضافی را از XM می گیرد. نسخه استاندارد از یک توربوشارژر دوقلو 4.4 لیتری V8 استفاده می کند که 483 اسب بخار (360 کیلووات) تولید می کند. یک موتور الکتریکی تکی که در جعبه دنده هشت سرعته اتوماتیک گنجانده شده است، 194 اسب بخار (145 کیلووات) به ترکیب اضافه می کند. مطمئناً پتانسیل افزایش موتور الکتریکی و موتور گازی وجود دارد، اگرچه مسافت پیموده شده و مسافت پیموده شده سوخت احتمالاً آسیب خواهند دید. همانطور که پیش می‌رود، XM می‌تواند حدود 30 مایل را تنها با نیروی الکتریکی طی کند. همچنین می تواند در 4.1 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت برسد و در مسیر به حداکثر سرعت 155 مایل در ساعت به صورت الکترونیکی محدود شود.

BMW XM 2023

این بدان معنا نیست که ما چیزی در مورد این SUV قرمز رنگ نمی دانیم. بی‌ام‌و لیبل قرمز را در اولین XM معرفی کرد و بیان کرد که پیشرانه هیبریدی آن ۷۳۵ اسب بخار (۵۴۸ کیلووات) و ۷۳۵ پوند فوت (۹۹۷ نیوتن متر) گشتاور تولید می‌کند. این اولین مدل از سری مدل های لیبل BMW خواهد بود و قیمت آن از 185000 دلار شروع می شود. این قطعاً یک برچسب قیمت گران است، اما کمتر از لامبورگینی اوروس و استون مارتین DBX707 است که هر دو اسب بخار کمتری دارند. با این حال، در 6062 پوند نیز همینطور است بطور قابل توجهی سنگین تر

انتظار می رود XM Label Red در اواسط سال 2023 معرفی شود.منبع

این تصویر که در اصل توسط BMW اتریش به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است، نشان می دهد که BMW XM Label Red مدل 2023 چیست. بدیهی است که تریم قرمز بخشی از بسته بندی است و ظریف نیست. دور جلوپنجره و تزئینات دور شیشه جانبی به رنگ قرمز در می‌آید و روی مجموعه‌ای از چرخ‌های مشکی با تزئینات قرمز سوار می‌شود. نشان M در جلوپنجره قرمز است و با نگاهی دقیق به شیشه، صندلی‌های قرمز رنگ داخل آن مشخص می‌شود. جدای از آن، ما نمی توانیم چیز دیگری را ببینیم که برجسته باشد. و از آنجایی که این یک نشت است، BMW صحبت نمی کند.