بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 14 نوامبر


Motor1.com عکس های جاسوسی از وسایل نقلیه آینده را عملاً هر روز و گاهی اوقات بیشتر از آن قرار می دهد. اگر می‌خواهید در لبه پیشروی آنچه در راه است بمانید، این فهرست از تمام موارد اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

مردمی در کشورهایی که فرمان در سمت راست قرار دارد باید منتظر چیزی باشند. این گالری عکس‌های جاسوسی شوروی کوروت Z06 را در حال آزمایش با راننده در سمت “اشتباه” می‌گیرد.

این بهترین نگاه ما به نسل بعدی مرسدس E کلاس است. فقط روی بینی و دم استتار می کند. ما انتظار داریم که اولین نمایش کامل در نیمه اول سال 2023 باشد.

علاوه بر سدان، کلاس E جدید یک نوع واگن نیز دارد. طراحی باید تا حد زیادی شبیه به چهار در باشد، اما با سقف گسترده و هاچ بک برای افزایش فضای بار.

تازه سازی پژو 508 شامل دماغه ای با چراغ های جلوی اصلاح شده و گرافیک ارتقا یافته چراغ های عقب است.

فولکس واگن Aero B را با گذاشتن برگردان روی چراغ‌های جلو و استفاده از نوار برای ایجاد لوله‌های اگزوز تقلبی پنهان می‌کند. این مدل در واقع یک خودروی الکتریکی است. در داخل، یک تکه پارچه داشبورد را پوشانده است، اما ما می توانیم دسته ابزار دیجیتال و صفحه نمایش بلند اطلاعات سرگرمی را ببینیم.

فولکس واگن تیگوان جدید دارای جلوپنجره بزرگ است. تیم توسعه چراغ های عقب را می پوشاند و لوله های اگزوز تقلبی را روی سپر قرار می دهد.

این یک نمونه اولیه از روباتاکسی Zeekr در استتار تمام بدن است. شکل تخم مرغی برای به حداکثر رساندن فضای داخلی است. Waymo از این وسایل نقلیه برای جابجایی افراد به اطراف استفاده خواهد کرد.منبع