بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 18 جولای


Motor1.com تقریباً هر روز و گاهی بیشتر از آن، تصاویر جاسوسی از وسایل نقلیه آینده قرار می دهد. اگر می‌خواهید روی لبه‌های آنچه در راه است بمانید، این فهرست از تمام اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

آئودی SQ5 جدید ظاهری تهاجمی‌تر و ترمزهای بزرگ‌تری دارد. همچنین دارای اگزوزهای چهارگانه است که از پشت خارج می شوند.

این آئودی Q6 E-Tron Sportback از پوشش استتاری تمام بدنه به جای پوشش پارچه ای قبلی استفاده می کند. این کراس اوور الکتریکی آینده را می گیرد اما سقف شیک تری به آن اضافه می کند.

BMW 3.0 CSL نسخه نهایی M4 فعلی خواهد بود. استایل جلوپنجره، چراغ‌های جلو و عقب را تغییر داده است. خودرو روی چرخ‌های قفل مرکزی حرکت می‌کند و کالیپرهای ترمز قرمز در پشت آن‌ها قابل مشاهده است. طبق گزارش ها، این شرکت تنها قصد دارد 50 دستگاه از این مدل های ویژه بسازد.

X1 M35i به کراس اوور کوچک یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ با 302 اسب بخار قدرت می دهد. دارای قسمت پایینی تهاجمی تر و لوله های اگزوز چهارگانه خواهد بود.

در اینجا نسل بعدی X3 است. به نظر می رسد این استایل ظاهری تراش خورده تر از مدل فعلی دارد. ما انتظار داریم که برای مدل سال 2024 وارد شود.

شورولت کوروت E-Ray نسخه هیبریدی این خودروی اسپورت خواهد بود. این خودروهای توسعه دارای نمای جلو و ورودی های جانبی Z06 هستند. با این حال سپر عقب از مدل استاندارد Stingray است.

خط تولید فورد برانکو با افزودن تریم Heritage دوباره در شرف رشد است. جلوپنجره دارای حروف “FORD” به رنگ قرمز و مجموعه ای از چرخ های متفاوت نسبت به کلاس های دیگر است. طبق گزارش ها، این مدل از شاسی بلند دارای سقف سفید است، اما در این خودرو قابل مشاهده نیست.

فورد همچنان بدون هیچ گونه استتار، Escape تازه شده را در جاده قرار می دهد. این تریم Active است که دارای جلوپنجره و چرخ‌های متفاوتی نسبت به کلاس‌های دیگر است.

ما معتقدیم که این فورد ماوریک ترمور است. دارای یک فاسیای پایینی جدید با قلاب های یدک کش و طراحی است که زاویه نزدیک شدن را بهبود می بخشد. لهجه های نارنجی در سراسر کامیون، از جمله جلوپنجره و بخش هایی از چرخ ها وجود دارد.

ما هنوز نام این کراس اوور کوچک و الکتریکی که از جیپ می آید را نمی دانیم. اما به نظر می رسد نسخه کوچکتر Renegade باشد.

Lincoln Corsair تازه‌شده، جلوپنجره بزرگ خود را در این عکس‌های جاسوسی نشان می‌دهد. این باعث می شود مدل به روز شده کمی بیشتر شبیه به Navigator بزرگتر به نظر برسد.

Maserati GranTurismo Folgore نسخه تمام برقی گرند تور آتی این برند خواهد بود. گفته می شود که سه موتور الکتریکی آن بیش از 1200 اسب بخار قدرت خواهند داشت و طبق گزارش ها این خودرو می تواند در کمتر از سه ثانیه به سرعت 62 مایل در ساعت برسد.

مرسدس AMG A45 با قدرت 416 اسب بخار (310 کیلووات) همچنان یک هات هاچ بسیار قدرتمند است. با چراغ‌های جلو و عقب اصلاح‌شده، در راه تازه‌سازی می‌شود.

مرسدس بنز کلاس CLE کوپه جایگزین کلاس دو در C و E شده است. نسخه قابل تبدیل نیز در راه است. این بر روی پلت فرم MRA2 سوار می شود که در زیر جدیدترین کلاس C قرار دارد.

ون برقی مرسدس بنز EQV یک چهره بهینه سازی شده دریافت خواهد کرد. جلوپنجره، چراغ های جلو و چراغ های عقب تغییرات اندکی در ظاهر دارند.

یکی از خوانندگان Motor1.com این تصاویر را از کاین و کاین کوپه به روز شده، علاوه بر آنچه احتمالاً نسل بعدی پانامرا باشد، گرفته است. همه آنها استتار نوار مشکی این برند را می پوشند.منبع