بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 18 جولای

11 عکس هامنبع عکس های جاسوسی جدید Mercedes-AMG A45

17 عکس ها

28 عکس ها

عکس های جاسوسی فعال فورد فرار عکس جاسوسی BMW 3.0 CSL

مرسدس بنز کلاس CLE کوپه جایگزین کلاس دو در C و E شده است. نسخه قابل تبدیل نیز در راه است. این بر روی پلت فرم MRA2 سوار می شود که در زیر جدیدترین کلاس C قرار دارد.

عکس جاسوسی آئودی SQ5 جلوی 2024

29 عکس ها

یکی از خوانندگان Motor1.com این تصاویر را از کاین و کاین کوپه به روز شده، علاوه بر آنچه احتمالاً نسل بعدی پانامرا باشد، گرفته است. همه آنها استتار نوار مشکی این برند را می پوشند.

31 عکس ها

در اینجا نسل بعدی X3 است. به نظر می رسد این استایل ظاهری تراش خورده تر از مدل فعلی دارد. ما انتظار داریم که برای مدل سال 2024 وارد شود.

BMW 3.0 CSL نسخه نهایی M4 فعلی خواهد بود. استایل جلوپنجره، چراغ‌های جلو و عقب را تغییر داده است. خودرو روی چرخ‌های قفل مرکزی حرکت می‌کند و کالیپرهای ترمز قرمز در پشت آن‌ها قابل مشاهده است. طبق گزارش ها، این شرکت تنها قصد دارد 50 دستگاه از این مدل های ویژه بسازد.

10 عکس ها

SUV برقی جیپ

مرسدس AMG A45 با قدرت 416 اسب بخار (310 کیلووات) همچنان یک هات هاچ بسیار قدرتمند است. با چراغ‌های جلو و عقب اصلاح‌شده، در راه تازه‌سازی می‌شود.

20 عکس ها

ما معتقدیم که این فورد ماوریک ترمور است. دارای یک فاسیای پایینی جدید با قلاب های یدک کش و طراحی است که زاویه نزدیک شدن را بهبود می بخشد. لهجه های نارنجی در سراسر کامیون، از جمله جلوپنجره و بخش هایی از چرخ ها وجود دارد.

عکس های جاسوسی ترمور فورد ماوریک

ون برقی مرسدس بنز EQV یک چهره بهینه سازی شده دریافت خواهد کرد. جلوپنجره، چراغ های جلو و چراغ های عقب تغییرات اندکی در ظاهر دارند.

عکس های جاسوسی شورلت کوروت E-Ray

Motor1.com تقریباً هر روز و گاهی بیشتر از آن، تصاویر جاسوسی از وسایل نقلیه آینده قرار می دهد. اگر می‌خواهید روی لبه‌های آنچه در راه است بمانید، این فهرست از تمام اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

X1 M35i به کراس اوور کوچک یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ با 302 اسب بخار قدرت می دهد. دارای قسمت پایینی تهاجمی تر و لوله های اگزوز چهارگانه خواهد بود.