به‌روزرسانی 7 سپتامبر Gran Turismo نیسان سیلویا، دو خودروی دیگر را اضافه می‌کند


گاراژ Gran Turismo 7 با سرعتی منظم به رشد خود ادامه می دهد زیرا آخرین پچ سه خودروی جدید را رایگان اضافه می کند. به‌روزرسانی 1.23 در حال انتشار است و شامل نسل ششم نیسان سیلویا (S14) است، به‌ویژه یک مدل 1994 Type S با گزینه‌ی کمیاب فرمان چرخ‌های عقب به نام «Super HICAS». از آنجایی که تریم K است، چرخ‌های 16 اینچی دارد در حالی که موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ SR20 216 اسب بخار را به محور عقب می‌فرستد.

برای چیزی کاملاً متفاوت، Porsche Vision Gran Turismo Spyder که اخیراً رونمایی شده است به GT7 می پیوندد. اسپیدستر برقی دو موتوره نزدیک به 1100 اسب بخار قدرت و گشتاور آنی 1090 نیوتن متر (804 پوند فوت) دارد. مسابقه EV تک سرنشین دارای عناصر هوازی فعال و شاسی مونوکوک کربنی برای پایین نگه داشتن وزن است. این در اصل دنباله‌ای از کوپه است که از روز اول در بازی ویدیویی موجود بوده است.

فولکس واگن ID 2019 نیز برقی و منحصراً برای پیست توسعه یافته است، اما به همان اندازه که واقعی است. R در GT7 می آید. همانطور که برخی از شما ممکن است به خاطر داشته باشید، در طول عمر کوتاه خود چندین رکورد را شکست زیرا رومن دوما اولین کسی بود که صعود پیکس پیک تپه را در کمتر از هشت دقیقه کامل کرد. این در سال 2018 زمانی اتفاق افتاد که هیولای الکتریکی با ساعت 7 دقیقه و 57 ثانیه محاسبه شد. بعداً در سال 2019، رومن دوما یک دور پیست نوربرگ رینگ نوردشلایف را در 6 دقیقه و 5 ثانیه طی کرد. حدود یک ماه بعد، همان رومن دوما اولین کسی بود که تپه نوردی جشنواره گودوود را در کمتر از 40 ثانیه با سرعت 39.9 کامل کرد.

جدا از سه ماشین جدید براق، به‌روزرسانی 1.23 برای بازی مسابقه‌ای Polyphony Digital، کالیفرنیا II و Tokyo II Scapes را به‌صورت رایگان دریافت می‌کند. یکی در پارک ملی یوسمیتی و دیگری در خیابان ساکورادا-دوری است که از مرکز توکیو می گذرد.منبع