بوگاتی شیرون در مسابقه درگ 8 میلیون دلاری با مک لارن اسپیدتیل روبرو می شود

آیا این کمبود وزن برای Speedtail کافی بود تا بردی را از هایپرکار فرانسوی بدزدد؟ ویدیوی بالای این صفحه باید خلاصه ای از چهار مسابقه را به شما نشان دهد – سه شروع چرخشی و یکی از حفاری. مثل همیشه، نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.منبع

در همین حال، بوگاتی شیرون در اینجا اختلاف قدرت بسیار قابل توجهی نسبت به مک لارن دارد. با موتور 8.0 لیتری W16 چهار توربوشارژر پشت صندلی ها، حدود 1500 اسب بخار (1103 کیلووات) قدرت تولید می کند که از طریق یک DCT 7 سرعته به هر چهار چرخ ارسال می شود.

با وجود پوشیدن رنگ آبی هر دو، این هایپرکارهای اروپایی در زیر بسیار متفاوت هستند. مک لارن اسپیدتیل از یک پیشرانه هیبریدی 4.0 لیتری V8 توئین توربو استفاده می کند که می تواند تا 1036 اسب بخار (762 کیلووات) قدرت تولید کند. این نیرو از طریق یک DCT 7 سرعته به چرخ های عقب منتقل می شود.

18 عکس ها

در حالی که ما در مورد پلاک های قدیمی صحبت می کنیم، در ویدیوی امروز یک بوگاتی شیرون وجود دارد. Chiron و McLaren Speedtail در یک نوار درگ جدید ساخته شده اند، با حسن نیت از Brooks of DragTimes و خدمه از مجموعه تریپل اف. این خودروها روی هم حدود 8 میلیون دلار قیمت دارند.