بوگاتی قاب بطری شراب قابل تنظیم با فناوری ماهواره را معرفی کرد


بوگاتی با Champagne Carbon برای ساخت یک جعبه بطری شراب بی نظیر همکاری کرده است. La Bouteille Sur Mesure یک قاب سفارشی با گزینه‌های سفارشی‌سازی «تقریباً بی‌نهایت» است که به گونه‌ای طراحی شده است که شبیه مدل‌های پیشرفته این برند باشد. مشتریان می توانند کیفی شبیه Chiron، Divo، Mistral یا Bolide دریافت کنند.

Wiebke Ståhl، مدیر عامل Bugatti International می‌گوید: «این بطری‌های کاملاً فردی و مجلل با خودروهای فوق اسپورت هر مشتری مطابقت کاملی خواهند داشت.

کیس به همراه بطری شراب و شراب داخل آن کاملا قابل تنظیم است. مشتریان می توانند نه تنها رنگ بیرونی کیس را تعیین کنند، بلکه داخلی آن را نیز تعیین کنند. چندین جزء در رنگ‌های مختلف موجود است، درست مانند اتومبیل‌های این شرکت، که به افراد اجازه می‌دهد تا یک جعبه شامپاین به‌اندازه بوگاتی خود بسازند.

La Bouteille Sur Mesure جدید تقریبا یک سال پس از اینکه این خودروساز La Bouteille Noire خود را معرفی کرد، یک بطری 15 لیتری شامپاین کربن که در یک جعبه مجسمه‌سازی شده با الهام از بوگاتی La Voiture Noire قرار گرفته، وارد بازار می‌شود. بیش از 150 ساعت طول کشید تا این کیس ساخته شود که دارای 314 ورق فیبر کربن بود. موارد جدید از همان فرآیند دست ساز استفاده می کنند.

استال افزود: تماشای Alexandre Mea و Champagne Carbon که از هر کاری که در بوگاتی انجام می دهیم الهام می گیرند – چه طراحی، چه فناوری یا موادی که استفاده می کنیم بسیار جالب است.

یک قدم جلوتر، سلول خنک‌کننده ترمودینامیکی اختیاری است، فناوری که در ماهواره‌های در حال گردش یافت می‌شود. آن و 15 فن رده بالا، هوای خنک را در داخل کیس به گردش در می‌آورند و اطمینان حاصل می‌کنند که وینتیج در دمای بهینه نگه داشته می‌شود.

مشتریان می توانند قاب، بطری فیبر کربنی و شراب داخل آن را سفارشی کنند. همچنین اولین بطری فیبر کربنی نورتابناک جهان نیز موجود است. این بطری تا 150 لیوان شامپاین می ریزد.

Chiron، Divo، Bolide و Mistral ماشین های خیره کننده ای هستند که اکنون به عنوان جعبه های بطری شراب جاودانه شده اند. خودروسازانی مانند بوگاتی شجره نامه ارائه چنین کالاهایی با مارک منحصر به فرد را دارند. محفظه بطری شراب سفارشی که از نظر ترمودینامیکی خنک می‌شود، چیزی نیست که روزانه از یک شرکت تولیدکننده اتومبیل ببینید.منبع