بی‌ام‌و سری 3 می‌تواند در سال 2027 پلتفرم‌های EV و ICE جداگانه داشته باشد: گزارش

معماری الکتریکی Neue Klasse BMW در سال 2025 وارد بازار خواهد شد و از امروز، ما می دانیم که سدان سری 3 افتتاحیه خواهد بود. اینکه آیا این خودرو رسماً به سری 3 جدید تبدیل می‌شود، کاملاً مشخص نیست، اما یک شایعه جالب نشان می‌دهد که سدان محبوب به طور همزمان روی دو پلتفرم در آینده وجود دارد – یکی برای برق و دیگری برای احتراق داخلی.

سری 3 کنونی در نمایشگاه خودروی پاریس در سال 2018 معرفی شد و به‌تازگی به‌روزرسانی میان چرخه‌ای را دریافت کرد که در ماه می اعلام شد. این به روز رسانی تغییرات جزئی بیرونی را در جلو و عقب به همراه داشت که با ارتقای فنی قابل توجهی در داخل با یک صفحه منحنی بزرگ شامل دو نمایشگر برای راننده و صفحه لمسی مرکزی جبران شد. اگر BMW از چرخه عمر معمول خود برای وسایل نقلیه پیروی کند، یک مدل جدید در سال 2025 وارد می شود. این زمان مناسبی برای تصاحب پلت فرم Neue Klasse است، اما شایعه یک سوال مرتبط را مطرح می کند: آیا BMW آماده است تا سری 3 تمام الکتریکی را در بازار عرضه کند. یکی دو سال آینده؟

این یک ایده کاملاً جالب است، اگرچه BMW آماده صحبت در مورد چنین احتمالاتی نیست. در یک ایمیل به Motor1.comیکی از سخنگویان BMW از اظهار نظر در مورد درخواست ما در مورد این شایعه خودداری کرد.