ب ام و M2 مدل 2023 گفته می شود 453 اسب بخار قدرت دارد

یک سند فنی که قبلا فاش شده بود نشان می داد که یک M2 تمام چرخ متحرک نیز در نهایت اتفاق می افتد. ظاهراً این سیستم دارای پنج حالت رانندگی است. توزیع گشتاور ارسال خروجی به چرخ‌های عقب را در اولویت قرار می‌دهد تا زمانی که کشش اضافی لازم باشد.

اگر M2 معمولی به اندازه کافی برای شما هیجان انگیز نیست، شایعه ای در مورد ساخت نسخه داغتر BMW وجود دارد که ممکن است نام CS یا CSL را به خود اختصاص دهد. بر اساس گزارش‌ها، قدرت موتور به 473 اسب بخار (353 کیلووات) می‌رسد. فقط یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک که چرخ های عقب را می چرخاند در دسترس خواهد بود. علاوه بر قدرت اضافی، تغییراتی در سیستم تعلیق و ترمزها وجود دارد. ما هنوز جزئیاتی در مورد زمان معرفی این مدل نداریم.

نمونه خارجی BMW M2 2023

لیست داخلی گیربکس M2 را فهرست نمی کند، اما درایو را به عنوان “Heck” نوشته شده است، که کلمه آلمانی برای عقب یا دم است. این بدان معناست که این مدل دیفرانسیل عقب است.

اگر این سند دقیق باشد، به این معنی است که نسخه S58 در M2 کمی قدرتمندتر از کاربرد در X3 M و X4 M است. این نوع آسیاب دارای 473 اسب بخار (353 کیلووات) است. در حالی که این لیست رقم گشتاور M2 را نشان نمی دهد، نیروگاه در کراس اوورهای پرفورمنس 457 پوند فوت (620 نیوتن متر) دارد.

ب ام و M2 جدید در ماه اکتبر، بنا بر گزارش ها در 11th، رونمایی می شود. عضوی از پست بیمر انجمن کمی حفاری انجام داد و یک سند داخلی پیدا کرد که نشان می دهد S58 توئین توربو 3.0 لیتری شش خطی 453 اسب بخار (338 کیلووات) در این برنامه تولید می کند.

با قضاوت از نمونه اولیه استتار شده (بالا)، M2 ورودی های بیشتری در قسمت پایینی و نوارهای افقی در جلوپنجره بالایی دارد. ارتفاع سواری کمتر از سری 2 معمولی است و شعله های گلگیر بارزتر است. خروجی های چهار اگزوز زیر سپر عقب قرار دارند.

رئیس بخش M BMW، فرانک ون میل، تأیید می کند که M2 جدید تقریباً پایان خط برای ارائه محصولات صرفاً احتراقی از تیم است. اگرچه، به نظر می رسد نسخه 3.0 CSL با اجرای محدود آینده، پایانی واقعی باشد. ما قبلاً می دانیم که نسل بعدی M5 از پیشرانه هیبریدی پلاگین استفاده می کند.منبع