تجربه “Beyond By Four Seasons” با نقدهای هیجان انگیز به پایان می رسد، رویدادهای آینده با Canossa به زودی ارائه می شود

فراتر از چهار فصل توسکانی
فراتر از چهار فصل توسکانی

ویدیوی بالای این مقاله نمونه ای از این تجربه را ارائه می دهد. گروه متنوعی از علاقه مندان از کانادا، ایالات متحده، هند، دبی و کره برای لذت بردن از فضای مجلل به این منطقه سفر کردند. تجربه فراتر از چهار فصل. از 24 تا 30 سپتامبر، مهمانان این اولین رویداد از مزه شراب خصوصی، غذاهای فوق العاده، تورهای منحصر به فرد در مکان هایی که معمولاً برای عموم بسته است، یک شب افسانه ای در اپرا و بسیاری موارد دیگر لذت بردند.

در همین حال، مجله کاوالینو را برای یک ویژگی عمیق در مورد اول بررسی کنید فراتر از چهار فصل تجربه در توسکانی، از جمله نگاه ویژه به فراری های این رویداد و مصاحبه اختصاصی با رئیس هتل ها و استراحتگاه های چهار فصل، کریستین کلرک. این شماره در 1 دسامبر منتشر می شود.منبع

19 عکس ها

فراتر از چهار فصل توسکانی

در میان این رویدادها، شرکت‌کنندگان در جاده‌های معروف ایتالیای مرکزی در پشت چرخ‌های خودروهای نمادین مدرن و کلاسیک از فراری، لامبورگینی، بنتلی، آلفارومئو، استون مارتین، فیات و دیگران غوطه‌ور شدند. لبخندهای ثبت شده در ویدیو و عکس، جوهر این تجربه سفارشی را منتقل می کند.

خوشبختانه ماجراهای بیشتری در راه است. با توسکانی در آینه دید عقب، Canossa Events و Four Seasons Hotels and Resorts مشتاقانه منتظر رویدادهایی در اروپا و ایالات متحده هستند که برای سال 2023 برنامه ریزی شده است. انتظار تجربه ای فراگیر را در سوئیس، فرانسه و ایتالیا داشته باشید و با جاده های کوهستانی افسانه ای منطقه برخورد کنید. . در سراسر این حوضچه، دره ناپا کالیفرنیا میزبان اتومبیل‌ها، فرهنگ و رفاقت بیشتری خواهد بود. تاریخ های مشخص به زودی اعلام خواهد شد.

فراتر از چهار فصل توسکانی