تریلر فیلم Super Mario Bros. Has Mario Kart Ester Egg

را فیلم برادران سوپر ماریو در 7 آوریل 2023 در ایالات متحده منتشر خواهد شد. با قضاوت از دو تریلر تاکنون، به نظر می رسد که طرح داستان مربوط به مبارزه ماریو با Bowser است، که با توجه به اینکه داستان بازی ها نیز همینطور است، منطقی است.

جدیدترین تریلر برای فیلم برادران سوپر ماریو خیلی بیشتر از اولی را نشان می دهد. ما نه تنها دیالوگ های اضافی را از کریس پرت با صدای ماریو می شنویم، بلکه خطوطی از شخصیت های اصلی مانند آنیا تیلور-جوی در نقش پرنسس هلو و چارلی دی در نقش لوئیجی نیز وجود دارد. اما، ماریو کارت مرجع در انتها چیزی است که مورد توجه قرار گرفته است Motor1.com تیم

به عنوان آخرین تخم مرغ عید پاک، ماریو روی کارتن می‌پرد و وقتی می‌پرد صدای نمادینی از آن ایجاد می‌شود. او کار را با فریاد زدن “وا-هو” تمام می کند. با دقت نگاه کنید تا متوجه جرقه های آبی رنگی شوید که از چرخ های عقب بیرون می آیند، درست مانند آنچه که در طی یک لغزش کوتاه در بازی اتفاق می افتد.

اولین تکان دادن سر کوچک به ماریو کارت در تریلر ساعت 1:02 است. پرنسس هلو با لباسی شبیه لباس مسابقه ای که می تواند در بازی هایی مانند لباس بپوشد به سمت دوربین می رود. ماریو کارت وی و Mario Kart 8.

علاوه بر خدمه ماریو، شخصیت هایی از خر کنگ دنیای بازی نیز در فیلم حضور دارند. ست روگن صداپیشگی Donkey Kong را بر عهده دارد و فرد آرمیسن Cranky Kong است.

این زمان خوبی برای تماشای فیلم های متمرکز بر خودرو است. استیون اسپیلبرگ و بردلی کوپر در حال راه اندازی مجدد هستند بولیت. آ گرن توریسمو فیلم در راه است بعلاوه، آدام درایور در نقش انزو فراری در فیلم زندگینامه ای مایکل مان در مورد این نجیب زاده خودرو بازی می کند.منبع

دنباله ای که از 1:45 شروع می شود نشان می دهد که ماریو کارت قرار است نقش بیشتری در آن ایفا کند فیلم برادران سوپر ماریو. ماریو در حال رانندگی با کارت خود است و دریچه گاز را خاموش می کند. در عکس بعدی شعله های آتش از اگزوز بیرون می زند و لوله کش جیغ می کشد. او از یک سطح شیب دار پرتاب می شود، و ما می بینیم که او تنها نیست. هلو سوار موتورش است. وزغ در یک کامیون هیولا است، و Donkey Kong یک دکل با بشکه هایی دارد که به عنوان موتور جت عمل می کند.

هنگامی که آنها فرود می آیند، ما طرح رنگ آشنا را از دوره Rainbow Road می بینیم. بعلاوه، شخصیت‌های بیشتری هم پشت سرشان ماشین‌هایی را می‌رانند. از تریلر مشخص نیست که آیا ماریو با آنها مسابقه می دهد یا اینکه همه آنها فقط به یک مکان می روند.