تصاویر جاسوسی مرسدس بنز EQA نشان می دهد که کراس اوور در حال دریافت جلوپنجره جدید است

EQA خودرویی تازه از مرسدس بنز است که برای مدل سال 2022 به فروش می رسد. این در ژانویه 2021 معرفی شد، و ما انتظار نداریم که مدل به روز شده تا زمانی در سال 2023 پوشش خود را از دست بدهد. این به روز رسانی سریع ممکن است یک تغییر سبک ساده برای حفظ آن با بقیه محصولات در حال تکامل EQ باشد. EQA یکی از مدل های پایه این شرکت برای برند تمام الکتریکی است.

با چنین به روز رسانی جزئی، ما انتظار نداریم مرسدس بنز سیستم انتقال قدرت را اصلاح کند. EQA پیکربندی های مختلفی را ارائه می دهد که مدل پایه تک موتوره 188 اسب بخار (144 کیلووات) قدرت دارد. یک مدل دو موتوره با چهار چرخ متحرک می تواند تا 288 اسب بخار (215 کیلووات) تولید کند. این ارقام احتمالاً تغییر نخواهند کرد و ظرفیت باتری موجود نیز تغییر نخواهد کرد، اما نرم‌افزار جدید یا ترفندهای دیگر می‌تواند برد کراس اوور را افزایش دهد.

مرسدس کراس اوور الکتریکی EQA را در اوایل سال 2021 معرفی کرد و این شرکت آماده تغییرات جزئی است. دسته‌ای از عکس‌های جاسوسی این متقاطع را در حالی که اندکی استتار روی فاسیا پوشیده بود، در حال آزمایش بود. به نظر می رسد این کراس اوور یک به روز رسانی جزئی دریافت خواهد کرد و ما باور نداریم که تغییرات قابل توجهی در پیشرانه ها ایجاد شود.منبع

عکس ها خیلی از فضای داخلی کراس اوور را به تصویر نمی کشند، اما قسمت بالای داشبورد از طریق پنجره ها قابل مشاهده است و ما انتظار نداریم تغییرات زیادی داشته باشد. داشبورد با خودروی برقی فعلی یکسان به نظر می رسد و یک دریچه تهویه مطبوع دایره ای از پنجره سمت راننده قابل مشاهده است. همچنین بالای صفحه نمایش نصب شده روی داشبورد قابل مشاهده است که نمایشگر راننده و صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی را در کنار هم قرار داده است. در حالی که ممکن است چیدمان تغییر نکند، EQA به روز شده باید آخرین نرم افزار MBUX را دریافت کند.

عکس ها نشان می دهد که مرسدس در مدل تغییر چندانی نکرده است. تنها پوشش استتار روی کراس اوور جلوپنجره و بخشی از چراغ‌های جلو را می‌پوشاند که می‌تواند به این معنی باشد که خودروساز قصد دارد چهره را تغییر دهد. با این حال، به نظر نمی رسد که مرسدس تغییرات چشمگیری در طراحی ایجاد کند. مشبک بسته یک عنصر طراحی ساده است.

عکس های جاسوسی جدید مرسدس بنز EQA