تیزر Bentley Mulliner Batur اولین پیش نمایش زبان طراحی جدید است

ظاهراً تأخیر بنتلی EV مربوط به عقب افتادن بخش نرم افزاری گروه فولکس واگن در پروژه آرتمیس برای ایجاد خانواده آینده خودروهای الکتریکی آئودی، پورشه و بنتلی نیست.

ظاهراً وضعیت نرم افزار آنقدر بد بود که باعث شد گروه فولکس واگن هربرت دیس را از سمت رئیس هیئت مدیره شرکت برکنار کند. این خودروساز الیور بلوم، رئیس پورشه را جایگزین او کرد.منبع

تصاویر تیزر شامل نمای نزدیک از جلوپنجره Batur است. نشان Flying B بنتلی در قسمت جلویی بالا قرار دارد. یک جلوپنجره کرومی با الگوی توری V شکل وجود دارد. نام این وسیله نقلیه از دریاچه باتور در بالی اندونزی گرفته شده است.

بنتلی مولینر باتور یک تور بزرگ دست ساز خواهد بود که زبان طراحی جدید این برند بریتانیایی را معرفی خواهد کرد. اولین نمایش کامل آن در هفته اتومبیل مونتری در 20 آگوست ساعت 20:00 PST خواهد بود.

به گفته بنتلی، طراحی Batur به ظاهر خودروهای الکتریکی آینده این برند اشاره دارد. این شرکت گرند تورر را به عنوان جانشین Bacalar با مدیریت محدود معرفی می کند.

12 عکس ها

باکالار (در پایین)، سلف باتور، یک کانورتیبل لوکس و دو صندلی بود. بنتلی تولید را تنها به 12 خودرو محدود کرد. ساخت هر یک از بخش شخصی سازی مولینر حدود شش ماه طول کشید. قدرت این موتور 6.0 لیتری W12 توئین توربو با قدرت 650 اسب بخار (485 کیلووات) و 667 پوند فوت (900 نیوتن متر) گشتاور تامین می شد.