خودروی مسابقه ای نیسان Z GT4 نیسمو 2023 معرفی شد، فردا رونمایی می شود

نیسان با همکاری بخش نیسمو با عملکرد بالا، چیز جدیدی را برای Z در شبکه های اجتماعی به نمایش می گذارد. اولین معرفی رسمی قرار است در تاریخ 28 سپتامبر ساعت 8 صبح به وقت محلی انجام شود، به این معنی که فردا عصر این کوپه سریع را خواهیم دید. وقت شرقی. به طور خاص، اولین نمایش در ساعت 7 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار خواهد شد. اگرچه تصویر پیش‌نمایش چیز زیادی را فاش نمی‌کند، اما برای باز کردن قفل هویت خودرو، روشنایی و نوردهی را به هم ریخته‌ایم.

Z GT4 جدید در برابر سایر ماشین‌های مهندسی شده برای این کلاس مسابقه‌ای که در ماه‌های اخیر دیده‌ایم، مانند BMW M4 GT4، مک‌لارن آرتورا GT4 و Lotus Emira GT4 خواهد رفت. شایعات مربوط به Z Nismo داغ برای جاده ها حتی قبل از معرفی این خودروی استاندارد در سراسر اینترنت می چرخید، اما به نظر می رسد نیسان و نیسمو در حال حاضر روی برنامه های مسابقه ای متمرکز شده اند.

نسخه GT4 با داشتن بدنه ای تهاجمی با هوای دراماتیک تر، ترمزهای بزرگتر و چرخ های ارتقا یافته باید به Z Nismo با پلاک نسبت به مدل Super GT نزدیکتر باشد. با توجه به جدید بودن جایگزینی 370Z، نیسان احتمالاً عجله ای برای معرفی یک مشتق تند ندارد. با این اوصاف، قطعات مستقل نیسمو برای ادویه بخشیدن به کوپه منطقی است.منبع

ما با نسخه GT4 از Z جدید روبرو هستیم که با کیت بدنه آیرودینامیک نیسمو کامل شده است. یک لبه اسپویلر برجسته در جلو و یک بال بزرگ در پشت، همراه با برگردان های بدنه و آرم های “GT4” که در نمای جانبی گچ شده اند وجود دارد. از آن‌چه می‌توانیم بگوییم، خودروی مسابقه‌ای دارای کاپوت تهویه‌دار است و با وجود اضافه شدن بال، اسپویلر عقب مدل تولیدی را حفظ کرده است.

این اولین نسخه ماشین مسابقه ای Z نیست زیرا نیسان و نیسمو مشخصات Super GT را در پایان سال گذشته معرفی کردند. ما همچنین در اوایل ژوئن در مسابقه 24 ساعته فوجی در فوجی اسپید وی، نسخه اصلاح شده مخصوص پیست را دیدیم، جایی که در کلاس ST-Q در میان سایر خودروهای مسابقه ای که طبقه بندی های سری Super Taikyu را برآورده نمی کردند، رقابت کرد.