رندرهای رنو اسپیس بر اساس تصاویر جاسوسی اخیر، شاسی بلند بزرگ را تصور کنید

اگر Espace واقعاً به یک SUV بزرگ مبتنی بر Austral تبدیل شود، ما انتظار داریم همان ساختار کراس اوور کامپکت را داشته باشیم. شایان ذکر است، Austral با پیشرانه های بنزینی هیبریدی ملایم و فول هیبریدی، با حداکثر 200 اسب بخار قدرت و امکان انتخاب بین گیربکس های شش سرعته دستی یا X-Tronic اتوماتیک عرضه می شود.

با توجه به اینکه Espace در حال حاضر بدنه تولیدی خود را بر تن کرده است، می‌توانیم مدل جدید را در نمایشگاه خودروی پاریس ببینیم، در غیر این صورت، عرضه اولیه آن در اوایل سال 2023 قابل قبول است.منبع

در مشاهده اخیر، یک نسخه بزرگتر از رنو استرالیا در حالی که راننده در حال صرف ناهار در اسپانیا بود، دستگیر شد. نمونه اولیه خالدار، که پوشش سنگینی بر تن داشت، بدنه بزرگتری برای قرار دادن ردیف سوم داشت. اعتقاد بر این است که این Espace بعدی است، و دوستان ما از کولسا تصور کنید بدون استتار چه شکلی می شود.

Espace از دهه 80 به عنوان یک MPV یا مینی ون بزرگ یکی از اعضای اصلی خط تولید رنو بوده است. با این حال، به نظر می‌رسد که نسخه بعدی تغییر بدنه را پشت سر خواهد گذاشت – این در صورتی است که گزارش‌ها درست باشند.

اگر این آشنا به نظر می رسد، خوب، به این دلیل است که رندرها اساساً رنو استرال جدید هستند اما دارای قسمت های عقب بزرگ شده برای مطابقت با عکس های جاسوسی هستند. به نظر ما، این کار بسیار شبیه رابطه بین پژو 3008 و 5008 است.

رندر غیر رسمی رنو اسپیس
رندر غیر رسمی رنو اسپیس

اگرچه پایان مینی ون اسپیس و ورود شاسی بلند بزرگ اسپیس در حال حاضر تایید نشده است. گزارش‌هایی که از این حدس و گمان حمایت می‌کنند به چند سال پیش بازمی‌گردد، به‌ویژه با استناد رویترز به منبعی از داخل رنو. بر اساس آن گزارش، اسپیس و تلیسمان هر دو در بستر مرگ زندگی می کنند. Talisman در اوایل سال جاری به تولید خود پایان داد تا جای خود را به SUV ها بدهد، بنابراین اگر Espace دنبال شود، تعجب نخواهیم کرد.