رنو مگان RS سال آینده متوقف می شود

مگان RS سال آینده متوقف می شود. من هنوز تاریخ پایان تولید را ندارم، اما از نظر تولید، بعد از پایان سال آینده ادامه نخواهد داشت. تقاضا برای هات هچ در اروپا رو به کاهش است. که می توان آن را با یک ماشین الکتریکی جایگزین کرد. و عاقلانه است که تغییر مسیر بدهیم،” سیلی گفت راندن.

21 عکس هامنبع

رنو می‌تواند روی نسخه داغ‌تری از مگان E-Tech کار کند تا با قدرت و عملکرد مگان RS مطابقت داشته باشد. در حال حاضر، قدرتمندترین مگان الکتریکی دارای 218 اسب بخار (160 کیلووات) و 221 پوند فوت (300 نیوتن متر) گشتاور برای شتاب 0-62 مایل در ساعت (0-100 کیلومتر در ساعت) در حدود 7.4 ثانیه است. مگان RS در تریم تروفی، به نوبه خود، از یک موتور 1.8 لیتری توربوشارژ با قدرت 300 اسب بخار (223 کیلووات) و 310 پوند فوت (420 نیوتن متر) استفاده می کند، بنابراین جای زیادی برای بهبود وجود دارد.

با مگان E-Tech، رنو در حال حاضر یک هاچ بک الکتریکی بسیار توانمند را در برخی از بازارهای جهان به فروش می رساند. این شرکت فرانسوی همچنین یک هاتچ با موتور احتراقی با نام مشابه – مگان RS – به فروش می‌رساند، اما به نظر می‌رسد حدود یک سال دیگر تولید آن متوقف خواهد شد. و این فقط یک شایعه نیست، زیرا تاییدی از سوی یکی از مدیران رنو وجود دارد.

رنو مگان RS Trophy-R 2020

آینده هات هچ احتراقی حداقل نامشخص به نظر می رسد. حداقل در استرالیا، رنو یک مدل نهایی را با نسخه محدود عرضه خواهد کرد و ما فرض می کنیم که در اروپا نیز همین اتفاق خواهد افتاد. تا آنجا که به جایگزینی مستقیم مربوط می شود – بدون درج مگان E-Tech بالقوه داغتر – بعید به نظر می رسد که هات هاچ جدید ICE به این زودی معرفی شود.

استرالیا راندن اخیراً با گلن سیلی، مدیر کل رنو استرالیا گفت‌وگو کرده‌ایم که به نشریه آنلاین گفته است که رنو RS در اواخر سال 2023 متوقف می‌شود زیرا تقاضا برای خودروهای عملکرد گازسوز در این بخش در حال کاهش است. سیلی به طور خاص تایید نکرد که لغو تمام بازارهای جهانی را پوشش می دهد، اگرچه سخنان او قویاً این را نشان می دهد.