سقف چند رنگ مینی به عنوان یک مدل نسخه ویژه بسیار بهتر به نظر می رسد

سال گذشته، این خودروساز بریتانیایی سقف Multitone را معرفی کرد که دارای سه رنگ بود که به صورت گرادیان کنار هم قرار گرفتند. اکنون، این خودروساز این پیشنهاد را گسترش داده و آن را به یک مدل نسخه ویژه کامل به نام Multitone Edition تبدیل کرده است.

مینی به معرفی چندین مدل نسخه ویژه برای خودروهای خود مشهور است، و این علاوه بر مجموعه ای از سفارشی سازی هایی است که می توان در هنگام خرید در خودروی خود اعمال کرد. در میان مواردی که می‌توانید سفارشی کنید، سقف‌های Mini معمولاً جایی هستند که مالکان می‌توانند خود را به روش‌های مختلف بیان کنند (مانند نسخه راه راه 26 رنگ Mini Paul Smith).

برخلاف نسخه Multitone سال گذشته که در سقف و Cooper SE رایج بود، نسخه جدید Multitone با عناصر طراحی منحصر به فرد در نمای بیرونی و داخلی عرضه می شود. مدل نسخه ویژه برای هاردتاپ 3 در، هارد تاپ 5 در و کلابمن نیز ارائه شده است.

نسخه جدید Mini Multitone برای 3-Door، 5-Door و Clubman

همانطور که گفته شد، Mini Multitone Edition دارای جزئیاتی است که مختص مدل نسخه ویژه است. اینها در اسکلت های جانبی، ستون C و کلاهک چرخ ها در خارج یافت می شوند. در کابین، حروف Multitone و نشان رنگین کمان روی رکاب درها و کفپوش ها، و همچنین در سراسر داشبورد – روی آفتابگیر، فرمان، و درپوش کلید سفارشی دیده می شود.منبع

مینی ادعا می کند که هر خودرو نسخه Multitone منحصر به فرد است، البته به روشی ظریف. برای دستیابی به این هدف، این شرکت از فرآیند رنگ آمیزی مرطوب روی مرطوب استفاده می کند که در آن سه سایه رنگ مستقیماً یکی پس از دیگری اعمال می شوند. به دلیل تغییر شرایط محیطی، تغییرات در الگوی رنگ ممکن است رخ دهد.