سیتروئن من آمی تونیک یک برداشت بد بو از میکروماشین الکتریکی است

سیتروئن مای آمی تونیک به صورت استاندارد مجهز به یک نگهدارنده گوشی هوشمند، سه سطل ذخیره سازی، توری درب، یک قلاب کیف، تشک های کف تمام فصل و یک توری جداکننده مرکزی است. یک دانگل مخصوص برای اتصال تلفن هوشمند شما به برنامه ویژه My Ctrieon استفاده می شود که اطلاعات بیشتری در مورد خودرو می دهد.

هیچ ارتقای مکانیکی ارائه نشده است و تونیک My Ami همچنان از یک موتور الکتریکی با قدرت 8 اسب بخار (6 کیلووات) استفاده می کند. یک بسته باتری 5.5 کیلووات ساعتی انرژی الکتریکی را تامین می کند و بسته به سبک رانندگی و شرایط جاده بردی بین دو شارژ تا 43.5 مایل (70 کیلومتر) فراهم می کند. حداکثر سرعت فقط 28 مایل در ساعت (45 کیلومتر در ساعت) است.

37 عکس ها

بسته به بازار، Ami به عنوان یک وسیله نقلیه باری برای تحویل در شهرهای کوچک نیز فروخته می شود. در اوایل سال جاری، سیتروئن یک نسخه باگی با پیشرفت های بصری را معرفی کرد، اگرچه دیگر در دسترس نیست زیرا به سرعت فروخته شد.منبع

تونیک موسوم به My Ami دارای یک طرح رنگ خاکی و زرد منحصر به فرد بیرونی و روکش چرخ سفارشی است. ریل های سقف تزئینی جدیدی نیز وجود دارد، اگرچه نمی توانند جعبه بار سقفی را پشتیبانی کنند. همچنین برای این مدل نسخه ویژه، جفت قاب چراغ جلو با طراحی الهام گرفته از عینک آفتابی جدید است.