شورلت کوروت Z06 مدل 2023 با پیکربندی فرمان راست

به طور دقیق، اینها عکس های جاسوسی سنتی نیستند. این یک نمونه اولیه مخفی با حذف استتار نیست. با این حال، نادر است و برای علاقه مندان به شورولت کوروت در خارج از آمریکای شمالی، قابل توجه است. دلیلش این است که این Z06 داغی است که احتمالاً به دست خواهید آورد.

همانطور که در مورد C8 Corvette Stingray اتفاق افتاد، شورولت یک نسخه فرمان راست از کوروت Z06 2023 را برای بازارهایی که مردم در سمت چپ جاده رانندگی می کنند ارائه می دهد. این Z06 خاص با پلاک تولید کننده و مجهز به پکیج Z07 در میشیگان مشاهده شد. غیرممکن است که بال بزرگ عقب را از دست بدهید، اما بال های کوچک در جلو بسیار ظریف هستند. ترمزهای بزرگ نیز شبیه سرامیک های کربنی به نظر می رسند که بیشتر تایید می کند که Z06 در داغ ترین تریم آن است.منبع عکس جاسوسی شورلت کوروت Z06 سمت راست 2023

این به معنای ضربه بصری کمتر است، اما DOHC LT6 V8 در زیر پوشش موتور هنوز هم یک ورشکستگی دارد. این موتور 670 اسب بخار (500 کیلووات) در دور 8400 دور در دقیقه تولید می کند. این فقط 200 دور کمتر از خط قرمز 8600 دور در دقیقه است و باعث می شود C8 Z06 شبیه هیچ کوروت تولیدی دیگری در تاریخ طولانی این خودرو نباشد. این همچنین قدرتمندترین موتور V8 تنفس طبیعی است که تا به حال در هر خودروی تولیدی ارائه شده است و در شرایط بهینه، Z06 را در 2.6 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت می رساند.

جدا از اینکه فرمان روی اشتباه سمت راست خودرو، یکی دیگر از ویژگی‌های جالب مدل‌های Z06 در بازار جهانی، اگزوز است. در ایالات متحده، موتور 5.5 لیتری V8 با دور بالا از طریق چهار نوک مگافون که به طور منظم در مرکز قسمت عقب قرار گرفته اند، آواز می خواند. در جاهای دیگر، فینیشرها با همان فرمت C8 Stingray در گوشه و کنار قرار دارند. این مورد نخواهد بود هر Z06 در سراسر جهان فروخته می شود. شورولت اعلام کرده است که خروجی جانبی اگزوز فضایی را برای فیلتر ذرات باقی می گذارد. در مناطقی که قوانین آلایندگی سخت تری دارند، این خودرویی است که خواهید دید.