عکس‌های جاسوسی اسپورت فورد برانکو برای اولین بار مدل میراث را ثبت می‌کند

عکس‌های جاسوسی میراث اسپرت فورد برانکو ۲۰۲۳

اگر Bronco Sport Heritage مانند سایر تریم‌ها باشد، ارتقا می‌تواند شامل پشتیبان سفارشی، تزئینات و دوخت منحصر به فرد داخلی و سایر موارد بصری خاص هریتیج باشد. ما شک داریم که فورد پیشرانه‌های موجود را ارتقا دهد، و پیشرانه 2.0 لیتری 2.0 لیتری توربوشارژر 245 اسب بخاری (182 کیلووات) احتمالاً برای تیپ برتر باقی مانده است. موتور دیگر یک توربوشارژ 1.5 لیتری سه سیلندر است که 181 اسب بخار (134 کیلووات) قدرت تولید می کند.

Bronco Sport 2022 از 28815 دلار شروع می شود (بدون احتساب هزینه 1595 دلاری مقصد). این کراس اوور سال گذشته چندین بار افزایش قیمت داشت و فورد هنوز قیمت مدل سال 2023 را منتشر نکرده است. فورد همچنین در حال آماده سازی یک مدل سایز کامل Bronco Heritage نیز هست.

فورد کل کراس اوور را در یک پوشش استتاری تمام بدنه می پوشاند، اما به نظر نمی رسد که تغییرات ظاهری قابل توجهی را پنهان کند. Bronco Sport Heritage می‌تواند رنگ‌های بیرونی منحصربه‌فردی را دریافت کند، شبیه به F-150 Heritage Edition که فورد در ماه ژوئن معرفی کرد. این پیکاپ پنج ترکیب رنگ منحصر به فرد و سایر ارتقاء بصری دریافت کرد.

11 عکس ها

عکس‌های جاسوسی جدید فورد برانکو اسپرت میراث را برای اولین بار ثبت می‌کنند. خواهر و برادر کوچک جعبه‌ای Bronco بزرگ‌تر به نظر کاملاً متفاوت به نظر نمی‌رسد، اما این کراس اوور می‌تواند قطعاتی با استایل منحصر به فرد دریافت کند.

Bronco Sport Heritage و Heritage Limited جدید به خط تولید مدل سال 2023 خواهند پیوست. اولین بازی رسمی باید در ماه های آینده انجام شود. فورد در سال 2021 بیش از 108000 دستگاه برانکو اسپورت فروخت و پس از Escape که در پلتفرم C2 فورد مشترک است، حدود 37000 دستگاه فروش داشت. ماوریک جدید نیز بر روی معماری سوار است.منبع

اگرچه به نظر نمی رسد که Bronco Sport Heritage ارتقاء طراحی قابل توجهی دریافت کند. عکس‌ها نشان می‌دهند که این کراس اوور دارای قطعاتی از دیگر تریم‌ها است. این خودرو از چرخ‌هایی از Badlands استفاده می‌کند و از جلوپنجره Big Bend استفاده می‌کند. گفته می شود فورد دو نسخه هریتیج و هریتیج لیمیتد را ارائه خواهد کرد. با این حال، ما نمی دانیم که فورد چگونه این دو را از هم متمایز خواهد کرد و نه اینکه فورد آن را در کجای خط تولید قرار خواهد داد. Bronco Sport Badlands پرطرفدار ممکن است جایگاه خود را در صدر قرار دهد.