فورد موستانگ جدید هیبریدی، نسخه های AWD: گزارش

شایعات در مورد یک موستانگ برقی برای اولین بار چند سال پیش ظاهر شد و بعدها توسط یک لینکدین حساب متعلق به شخصی که ادعا می کرد روی برنامه S650 کار می کرد. یک ثبت اختراع در ایالات متحده از چندین سال پیش نیز موستانگ را با “سیستم محرک دو موتوره برای خودروهای هیبریدی” با استفاده از یک موتور احتراقی V8 و دو موتور الکتریکی برای راه اندازی تمام چرخ محرک نشان می دهد. شانس دیدن موستانگ هیبریدی AWD اکنون کم به نظر می رسد.

چیزی که ما با اطمینان می دانیم این است که خودروی جدید پونی همچنان به موتور V8 متکی خواهد بود. تیزر اخیر نوید قدرت V8 را برای نسل بعدی محبوب‌ترین خودروی اسپورت جهان می‌داد و به نظر می‌رسد که تریم جدید GT Performance نیز در راه است. همه در 14 سپتامبر رونمایی خواهند شد پس با ما همراه باشید.

رندر فورد موستانگ موتور1 2024

6 عکس ها

فورد موستانگ 2024 دقیقاً یک هفته دیگر به طور کامل به جهانیان معرفی خواهد شد. این خودروی اسپورت با نام داخلی S650 به سبک خود رونمایی خواهد کرد و این خودروساز در حال تدارک رویدادی به یاد ماندنی است که از قبل با کاروانی از خودروهای فورد به دیترویت برای نمایش بزرگ آغاز شده است. به تمام سوالات ما در مورد ماشین جدید پونی در 14 سپتامبر پاسخ داده خواهد شد، اما اکنون گزارش جدیدی وجود دارد که اطلاعات تازه تری ارائه می دهد.منبع

اخبار خودرو مقاله جدیدی در مورد موستانگ جدید صحبت می کند که احتمالاً به آخرین نسل موستانگ با موتور احتراقی تبدیل می شود. این بیشتر یک فرض کلی است که بر اساس استراتژی فعلی خودروساز است، اما نکته جالب‌تری در آن قطعه وجود دارد که توجه ما را به خود جلب کرد. این بدون تایید رسمی ارائه می شود، اگرچه برای یافتن اینکه آیا درست است یا نه، نیازی نیست خیلی منتظر بمانیم.