فورد موستانگ جدید هیبریدی، نسخه های AWD: گزارش

شایعات در مورد یک موستانگ برقی برای اولین بار چند سال پیش ظاهر شد و بعدها توسط یک لینکدین حساب متعلق به شخصی که ادعا می کرد روی برنامه S650 کار می کرد. یک ثبت اختراع در ایالات متحده از چندین سال پیش نیز موستانگ را با “سیستم محرک دو موتوره برای خودروهای هیبریدی” با استفاده از یک موتور احتراقی V8 و دو موتور الکتریکی برای راه اندازی تمام چرخ محرک نشان می دهد. شانس دیدن موستانگ هیبریدی AWD اکنون کم به نظر می رسد.

6 عکس ها

در اواسط مقاله، اخبار خودرو می‌گوید که برنامه‌های موستانگ هیبریدی منتفی شده است و نسخه چهار چرخ متحرک شایعه شده نیز به احتمال زیاد اتفاق نخواهد افتاد. ما به شما توصیه می کنیم که در این مرحله این اطلاعات را با کمی نمک در نظر بگیرید، زیرا چیزی رسمی از فورد ارائه نشده است، اما ما مطمئناً هفته آینده زمانی که موستانگ جدید معرفی رسمی خود را انجام می دهد، اطلاعات بیشتری خواهیم داشت.

اخبار خودرو مقاله جدیدی در مورد موستانگ جدید صحبت می کند که احتمالاً به آخرین نسل موستانگ با موتور احتراقی تبدیل می شود. این بیشتر یک فرض کلی است که بر اساس استراتژی فعلی خودروساز است، اما نکته جالب‌تری در آن قطعه وجود دارد که توجه ما را به خود جلب کرد. این بدون تایید رسمی ارائه می شود، اگرچه برای یافتن اینکه آیا درست است یا نه، نیازی نیست خیلی منتظر بمانیم.