فورد 3000 شغل را در میان “تحول قابل توجه” برای شرکت اخراج کرد

20 عکس ها

در ماه ژوئیه، ما گزارش دادیم که فورد می تواند 8000 شغل حقوق بگیر را از بخش Ford Blue خود حذف کند، بخشی که بر خودروهای احتراق داخلی تمرکز دارد. این گزارش همچنین بیان کرد که کاهش ها ممکن است به صورت موجی رخ دهد، بنابراین ممکن است در آینده موقعیت های بیشتری حذف شود.

فورد F-150 لایتنینگ لاریات 2022: بررسی

ما متعهد به اشتراک گذاری اطلاعات در حین تصمیم گیری در طول مسیر هستیم. از آنجایی که همه جنبه‌های هزینه‌ها را بررسی می‌کنیم – از مواد گرفته تا موارد مرتبط با کیفیت – به برخی از هم‌تیمی‌های فورد در این هفته در ایالات متحده، کانادا و FBS در هند اطلاع می‌دهیم که موقعیت‌های آنها در حال حذف شدن است. به طور کلی، ما حدود 2000 نفر از نیروی کار حقوق بگیر خود و همچنین حدود 1000 نفر از پرسنل آژانس را کاهش می دهیم. این اقدامات به دنبال بازسازی قابل توجهی در عملیات فورد در خارج از آمریکای شمالی در چند سال گذشته صورت می گیرد.

این کاهش ها به عنوان بخشی از طرح تجدید ساختار گسترده فورد به نام Ford+ صورت می گیرد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، Blue Oval تا سال 2026 سالانه 2 میلیون خودروی برقی خواهد ساخت و به طور همزمان 3 میلیارد دلار از هزینه های شرکت را کاهش می دهد.منبع

مانند بسیاری از خودروسازان، فورد در تلاش است تا به سمت الکتریکی سازی گسترده تر در وسایل نقلیه حرکت کند. برای کمک به تسهیل انتقال، فورد اساساً به دو بخش تقسیم شد: مدل E و آبی. همانطور که قبلا ذکر شد، فورد آبی بر وسایل نقلیه و قطعات احتراق داخلی تمرکز دارد. مدل E همه چیز در مورد قدرت الکتریکی است. مشخص نیست که آیا کاهش مشاغل فعلی به یک بخش کاهش یافته یا هر دو را تحت تأثیر قرار می دهد.