فولکس‌واگن E-Golf می‌تواند با تاخیر Trinity EV احیا شود: گزارش

چیزی که هنوز مشخص نیست این است که آیا فولکس‌واگن در حال بررسی ساخت یک خودروی الکتریکی جدید است که به سادگی نام گلف را بر تن می‌کند یا گلف موجود را مهندسی مجدد می‌کند تا تبدیل به یک خودروی برقی شود. با توجه به ذکر پلتفرم MEB در گزارش، احتمالاً به این معنی است که ما با محصولی روبرو خواهیم بود که شباهت زیادی با گلف Mk8 امروزی مبتنی بر MQB ندارد. با این حال، در حال حاضر، اینها فقط فرضیات مبتنی بر اطلاعات موجود هستند.

اگرچه e-Golf رسماً در سال 2020 از تولید خارج شد، هنوز هم می‌توانید یک نمونه جدید را از برخی نمایندگی‌ها خریداری کنید. داده‌های دیتافورس نشان می‌دهد که فولکس‌واگن ۱۱۷ دستگاه e-Golf را تا سپتامبر امسال فروخت و یک جانشین مستقیم بالقوه می‌تواند این اعداد را به هزاران برساند.منبع

بر اساس گزارش جدید روزنامه تجاری آلمان هندلزبلات، به نقل از اخبار خودروفولکس واگن در حال بررسی بازگرداندن نام e-Golf به مجموعه خود است. از طرف دیگر، کراس اوور تیگوان می‌تواند یک نسخه کاملاً الکتریکی نیز دریافت کند و در هر صورت، هر دو می‌توانند بر اساس یک نوع به روز شده پلت فرم الکتریکی MEB که توسط فولکس واگن و برندهای خواهرش استفاده می‌شود، باشد. روزنامه آلمانی به نقل از منابع شرکت، گزارش می دهد که فولکس واگن می تواند گلف و تیگوان الکتریکی را در کارخانه خود در ولفسبورگ تولید کند، جایی که انواع موتور احتراقی این خودروها نیز ساخته می شوند.

فولکس واگن e-Golf 2017: بررسی

84 عکس ها

در اوایل این ماه مشخص شد که خودروی الکتریکی Trinity جدید فولکس واگن تا پایان دهه به تعویق خواهد افتاد. بنا بر گزارش ها، این تصمیم از سوی الیور بلوم، مدیر عامل تازه منصوب شده گروه فولکس واگن گرفته شده است، که معتقد است این خودروساز با توسعه نرم افزارهای مورد نیاز برای دستیابی به هدف اولیه اعلام شده در سال 2026 آماده نخواهد بود. در خط لوله شرکت برای یک وسیله نقلیه الکتریکی جدید تا زمانی که Trinity وارد بازار شود، راه اندازی می شود.