فولکس واگن تا سال 2030 زیر نام تجاری R Performance را فقط الکتریکی خواهد کرد

نام تجاری R فقط برای EV باید شامل طیف وسیعی از محصولات باشد. فولکس واگن این نشان را در طول سال‌ها به چندین مدل مختلف از جمله گلف، تیگوان، تی‌روک و غیره اضافه کرده است. اولین R الکتریکی می تواند از یکی از خودروهای فولکس واگن با برند ID تولید شود که فروش خوبی دارد. ID.4 در سه ماهه سوم 2022 رکورد فروش جدیدی را در ایالات متحده به ثبت رساند.

تغییر فولکس واگن به سمت خودروهای برقی یک شبه اتفاق نمی افتد، زیرا این شرکت در حال برنامه ریزی برای انتقال تدریجی است. در حالی که شرکت اکنون در حال ایجاد زمینه برای استراتژی برق رسانی خود است، همیشه این شانس وجود دارد که تغییر کند. طبق گزارش ها، تویوتا در حال ارزیابی مجدد استراتژی خود است زیرا مصرف کنندگان سریعتر از آنچه پیش بینی می شد به خودروهای برقی تبدیل می شوند.

35 عکس ها

رینهولد ایونز، رئیس برند R، به این نشریه گفت که در حال حاضر اقدامات لازم را برای آماده شدن برای تحول آغاز کرده است. این خودروساز همچنین تأیید کرد که “چند مدل R الکتریکی در مراحل برنامه ریزی دارد.” با این حال، هیچ یک جدول زمانی ارائه نکردند که چه زمانی می‌توانیم اولین مدل برقی R را ببینیم. این خودروساز در حال حاضر “مفاهیم و احتمالات مختلفی” را در نظر گرفته است که به نظر می رسد می توانیم چند سال منتظر باشیم تا اولین R الکتریکی عرضه شود.